Alte știri din fotbal
România U18 - Liechtenstein U18 » Meci din calificările pentru Campionatul European
0
Fostul selecționer al României l-a contrazis pe Mircea Lucescu: „A fost greșeala ambilor”
0
Daniel Pancu intervine, după anunțul lui Nelu Varga: „În cazul ăsta, nu mai rămân la CFR!”
0
E oficial! Mehmet Topal a semnat cu echipa din Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Depășiți și de Noua Caledonie! » Detaliul care șochează după barajul de la Istanbul
0
Zoe Elena l-a cucerit pe cel mai în vogă tânăr fotbalist din Liga Campionilor
0
Moment incredibil în Anglia - Uruguay » Jucătorul a primit două galbene și nu a fost eliminat
1
Ladislau Boloni, dezamăgit de internaționalul român: „Lipsește ceva”
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Strategia lui Eugen Sechila în procesul troiței legionare ridicate în ...
Libertatea
astazi apare pe Radio Dinamo un interviu lung cu Kopic care va vorbi si de tinerii nostri.
Uitați că Grigore a fost împrumutat și nu a jucat nimic. Să fie întâmplător că nici un antrenor nu îl apreciază? Vă amintiți de gafele lui ?
Am vazut cat de motivat a fost prin evolutile sale in tricoul" echipei iubite". Bine ca ai plecat. Trebuia sa fie plecta de mult. Succes pe mai departe!!!
Playoff-ul ligii secunde
Sunt 100% convins ca Rici,va ajunge la o echipa de play-off,pe urma predecesorilor D.Popa si M.Popescu,la care Dinamo a renuntat ,,inconstient" de usor!Si o va face chiar mai repede decat vor putea Kopici&co sa acceseze o astfel de clasare..!
Un mare domn acest Grigore. Insa Kopic e responsabil cum bine zice si el. Eu l/as mai fi tinut un sezon. Vedem cine vine in locul lui. Intereqnt ce zice de conducere.
De acord. Dar foarte multi tineri au dat chix pentru ca nu erau bagati in seama de antrenori si intotdeauna au fost preferati strainii "cu experienta". Sincer,singurii straini care merita sa ramana la Dinamo sunt Golubovic,Moura si Abdallah,poate si Milanov. Daca te gandesti la ce salarii au avut alti flacai straini,de ce sa nu aduci cativa tineri romani de calitate si sa incerci sa construiesti ceva pe termen mediu-lung?
eu zic ca trebuia pastrat... nu prea a avut meciuri si cand a intrat s-a descurcat. eventual imprumutat undeva unde sa joace, dar nu cred ca trebuia lasat sa plece. acum sigur, depinde si ce pretentii financiare are, dar ma indoiesc ca vb. de zeci de mii pe luna
Nascut talent, si murit speranta. Se vede afinitatea jurnalistului pentru un tanar dintr-o familie cu posibilitati, nu ca astea l-ar fi propulsat in ‘academia lui Raduta’. Poate faceti interviuri si cu jucatorii care confirma, au ceva de spus, ca despre acest Grigore nu prea putem vorbi ca fotbalist desi s-a plimbat prin multe cluburi.
Un dinamovist adevărat. O să se întoarcă înapoi mai bun .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.