FOTBAL » LIGA 1 » RAPID - STEAUA, DUMINICĂ, ORA 21:30, ÎN DIRECT PE DIGISPORT1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Fostul campion cu FCSB a spus care este obiectivul la U Cluj: „Europa”
0
L-a pus la punct pe internaționalul român: „Să termine cu prostiile!”
0
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
6
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
4
Știri din fotbal internațional
Thomas Tuchel a expediat 8 jucători la cluburi! » Arsenal, cea mai afectată
0
Cristi Chivu îl vrea pe Casemiro! » Acord Bastoni - Barcelona
0
Americanii, spulberați acasă de Belgia, cu nici 3 luni înainte de Campionatul Mondial
0
Javier Zanetti, cât se poate de clar: „Mai avem 8 finale și vrem și Cupa! Viitorul lui Chivu...”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
meci greu pentru steaua.
Chiar in acest moment exista 3 din 4 articole in ziar in care steaua e atacata, "stoichita ii pacaleste ca face el echipa", "steaua betoneaza apararea", "tatarusanu impus titular pe viata". Subiectul Tatarusanu e deschis o data la 3 zile cum este el impus de patron pe viata, evident de mintea bolnava a unor jurnalisti care nu dau si argumente pentru care Tatarusanu ar trebui sa fie rezerva, se invoca mai nou "nu iese pe centrari" probabil doar in Romania acest criteriu scoate un portar din poarta, este important ca nu iese pe centrari sau ca nu ia goluri ? imi este greu sa inteleg cum acesti jurlanisti primesc bani sa scrie asemenea aberatii.
A mai observat cineva ca am avut dreptate ? toate articolele din acest ziar in aceasta saptamana au atacat si ironizat steaua, a vazut cineva un articol pozitiv ? in schimb rapid e ridicata in slavi, la fel se intampla si in celalalt ziar in care se scrie de fiecare data cand se vinde un bilet, gata mai sunt 100, in schimb la steaua faceau articole ca de fapt s-au vandut 15.000 de bilete si steaua spune ca 20.000, ca ascund bilete si la meciuri stadionul era plin moment in care normal ca articolele respective disparea ca magaru in ceata.
Cum ma cum ?? Ei aia mereu favoritii in fata Rapidului vin in Giulesti sa ciupeasca un egal ??? Vai dar cum e posibil asa ceva ??
razvanel?? are gata sapate tuneluri de vacuare, gropi comune, cazemate cu ziduri de douaj de metri grosime si enspe creneluri, turnulete, arme antiambuscade, santuri antitanc, si etc etc
Dar Razvanel nu face si el un ziduleț ?
pai sa ia si niste caramizi cu ei.... ..))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.