Alte știri din fotbal
Israelienii au descris FCSB după situația lui Ofri Arad: „Cel mai nebun club din România”
0
Antrenorul dorit de Gigi Becali la FCSB a reacționat: „Pentru oricine înseamnă un lucru bun”
0
Culisele dezastrului care se adâncește la CSA Steaua » Mai au bani de salarii doar până în iunie!
0
Ivan Pesic a explicat ratarea monumentală din meciul cu Farul și a făcut o promisiune îndrăzneață: „Vom fi în Superliga sezonul viitor”
0
Știri din fotbal internațional
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
0
Pedro, la despărțirea de Lazio: „Mi-a fost greu să-mi stăpânesc emoțiile”
0
L-au atacat pe Vinicius jr: „Probabil că deja își căuta plaja potrivită”
0
Alexandru Cîmpanu, un nou gol decisiv în China » Victorie în fața fostului jucător de la FCSB
1
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
4
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
Volodimir Zelenski, după atacul rusesc din Ucraina: „Sunt chiar nebuni”. ...
Libertatea
Cum a ajuns industria auto europeană să lupte pentru supraviețuire. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Adrian Despot, solistul trupei Vița de Vie: „Scena e singurul loc unde sunt ...
Libertatea
Apropo' de "lovituri marca M Stan" urmatorii pe lista sunt: Iorga, Antal, Neagu, Garleanu, Filip, Ochirosii, Cojoc, Petean, Abraham ...si nu-s departe, sunt acolo pe felie! Pacat ca se pierd si alte talente, baietasi de cartier pe care nu-i vede nimeni... nu stiu de ce nu se ia atitudine si sa se organizeze un campionat de amatori, cu acesti tineri...pe stadionul Siderurgistul?!
Stati cuminti, ca ramane sa ia campionatul cu Otelul, o sa scrie mai frumos in c.v., nu pleaca nicaieri, si apoi nu cred ca i-ar conveni sa se transfere la un club care nu va evolua in CL, cel mai frumos premiu pentru el ar fi titlul in liga lui miticu. Bafta Cornele! Forza OTELUL! Forza GALATI!
Oare de ce la fiecare articol scris despre o echipa din provincie sau despre un jcuator al unei echipe provinciale , trebuie sa inserati si cate ceva despre "granzii" capitalei , daca se mai pot numi asa . Si la egalul Otelului cu Victoria Branesti daca imi aduc bine aminte titlul articolului despre meci era ceva in genul : "Ce nu a reusit Steaua , a reusit Branestiul! " .In loc sa acreditati echipa in cauza cu meritele pe care le-a castigat,tot incercati sa aduceti in prim p
Sa plece la steaua, ar insemna sa se distruga ca jucator :)
@ciupi0812... Aici e vorba de politica clubului Otelul. Ca sa culegi trebuie sa plantezi
Eu zic ca un transfer in tara poate fi la CFR sau Craiova benefic. Afara cred ca va face fata dar problema e ca nu stiu cate de mult poate avea un antrenor strain intr-un romana de 20 de ani si nu cred ca-si permite la varsta asta sa inceapa sa lustruiasca banca de rezerve.
trebuie sa recunoastetzi ca nu exista manager de club care sa fi adus la suprafata atatzia ilustri necunoscuti cati poarta semnatura lui marius stan.
in campionatul nostru vesel rapa nu o sa plece,insa sigur il va vinde marius stan la un club din strainatate pt ca la stana lui gigi nu are ce cauta,dinamo e in faliment si nu are de unde sa plateasca iar copos e prea zgarcit ca sa plateasca un asemenea transfer
desi mi-ar placea sa joace la Dinamo, i-as recomanda sa nu se transfere in strainatate:).... e cel mai bine pt el si pt nationala
anos Szekely, Cosmin Vîtcă, Jivko Jelev sînt cîteva nume care... si-au stricat cariera plecand la steaua. Ripa ar putea fi altul, sau nu... depinde doar de el. Pentru binele lui ar trebui sa plece in alt campionat, sa fuga de aici.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.