Alte știri din fotbal
Florin Prunea anunță investitori noi în Superliga: „O să bage milioane de euro la club”
0
Filipe Coelho, după al treilea trofeu la Craiova: „Penalty-urile nu sunt despre noroc”
0
David Matei le amenință pe rivale și visează la transfer: „Acolo vreau să merg și trebuie să fiu foarte bun!”
0
Alexandru Cicâldău: „Am intrat în istorie, am luat toate trofeele”
0
Știri din fotbal internațional
„Bombă” în vecini? Îl așteaptă pe fostul campion cu Real Madrid
0
Răspuns acid pentru tatăl lui Haaland: „Dacă bei, vezi jocul diferit...”
4
Infantino a explicat de ce Donald Trump nu a venit la niciun meci de la Cupa Mondială
0
Ilie Dumitrescu, înaintea semifinalelor Campionatului Mondial: „E favoritul meu!”
0
Lifestyle
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
0
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
8
Soția lui Ișfan a reacționat, după ce Alex a semnat cu Real Oviedo + întâmpinat cu ironii de spanioli: „Paraschiv 2.0”
6
Asemănare izbitoare! » Fotomodelul nu mai face față întrebărilor: „Ești sora lui Erling Haaland?”
2
Lotul-surpriză din Autostrada Transilvania A3 care ar putea fi gata în ...
Libertatea
Olguța Vasilescu amenință cu instanța „un individ” pe care îl acuză de ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cel mai neperformant aeroport din România: 80 de pasageri în 2026. Statul ...
Libertatea
Pai asa e! Dar si alte echipe strigau ce strigau:)) Cand ei nici macar n-aveau meci cu noi.
autocar rupt????bucurie????bolnov mintal(vezi enache)
Ba tu esti cu capu'? Imi spui tu mie ce se intampla in Gruia ca la cat stai pe net cred ca am fost eu mai des ca tine. Anu' trecut ne-au tinut afara ca nu aveam buletine de Bucuresti. Si daca intrebi unde s-a mai auzit asa ceva, iti spun eu. La Urziceni, in Ialomita, in Bucuresti...Deci vezi ca nici clubul tau minunat nu e diferit de mitico-manelisti. Ca tacticile astea n-au nimic de a face cu zona geografica. Iar daca anul trecut nu m-a durut pe mine prea tare, ma gandesc la un grupurile care au batut drumu' ca sa stea la porti. Ca au fost acolo baieti din Deva, Brasov si mai ales Oradea. Nu mai zic de un grup de vreo 5 insi din Ploiesti.
si de asta sunt mandru!!! dupa tine cu cat sunt mai multi ultrasi si huligani in galerie cu atat e mai tare.. si te inteleg..asa e mintea de manelist
nu sunt cele mai necivilizate galerii sunt singurele galerii din tara care stiu sa faca spectacol in peluze."Au trecut anii si voi tot penibili ati ramas Si vor mai trece multi fara sa stiti ce-nseamna ULTRAS" !
""PREGATITI-VA"" PS: TOATA TARA STIE CE GANDURI ARE PORCUL DIN DEAL! PRETURILE LA BILETE VOR FI SCUMPE IN TOATE SECTOARELE IN AFARA DE PELUZA CEFERIST-O MANELISTA! PT CA TOT STADIONUL VA FI ALB NEGRU! DACA AR LASA PRETURI NORMAL AS SPUNE DAR E VBA CA GALERIA LOR ARE INTRARE LIBERA! SINGURA CERINTA ESTE UN FULAR VISINIU :) NU AVETI CUM SA NEGATI ASTA!!!!
Vorbim de o echipa (gluma de echipa) care la ultimul meci acasa a avut 2000 bilete gratuite si 1500 de spectatori:)))))......mi-o placut ca ai zis de Poli da ce ne-o placut noua anu trecut cand v-au rupt autocaru in doua cefuristilor:)) Clujul pentru voi e DEPLASARE
Nu va tine nimeni afara. Dar, galeria echipei oaspete are locul sau rezervat in Gruia. Si Dinamo sau Asociatia suporterilor raspunde pentru ei. Intrati legal si totul va fi OK. In Gruia nu se intampla nebunii mitico-maneliste!!!
Esti un idiot!!!
E suficient sa fie paziti cei din galeria lui Dinamo!!! Binenteles si derbedeii din galeria lui U Cluj vor incerca sa provoace scandal, dar vor fi usor depistati si izolati!!! Desigur, ma refer la gashka de imaturi manelo-stelisti din galeria lui "U", pentru care scandalul este singurul mod de viata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.