Alte știri din fotbal
Sicriul lui Mircea Lucescu, depus azi și mâine la Arena Națională » Când va fi înmormântat
3
Reacția lui Rinat Ahmetov după decesul lui Mircea Lucescu: „Mereu recunoscător”
0
Marele Pirlo l-a elogiat pe Mircea Lucescu, antrenorul care l-a debutat în Serie A: „M-ai crescut ca pe un fiu”
0
Omagiul Gazzettei dello Sport: „Adio lui Mircea Lucescu, vizionarul fotbalului care i-a dus pe jucători la muzee”
1
Știri din fotbal internațional
Arbeloa și Tchouameni tună împotriva lui Michael Oliver: „N-am înțeles” » Nemții văd penalty la Olise
0
Premier League dă lovitura: minimum 5 echipe în Liga Campionilor! Se poate ajunge chiar la 7
0
Moment de reculegere în Champions League în memoria lui Mircea Lucescu
0
Alvaro Arbeloa nu depune armele: „Încă suntem în viață. Mergem la Munchen ca să câștigăm”
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Realitatea Plus se închide. CNA i-a retras licența televiziunii de știri
Libertatea
Meserii bine plătite cu școală puțină. Profesioniști cu numai 10 clase pot ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
CNA a explicat când se oprește emisia Realitatea Plus, după ce s-a retras ...
Libertatea
Nu e mare diferenta intre Brasov si Rapid, toata treaba e ca e un amarat de "derby", un derby a echipelor fara bani si fara viitor in urmatori ani
om iesi, am mai iesit de 18 ori, da nu si anul asta.
Hai ba ne lasi cu astea, daca te-ai duce la servici sa faci act de prezenta , la un servici unde ai un salar mare de tot pt Romania, te-ar da aia afara in secunda 2. La cum joaca unii dintre ei , ar trebui sa vina cu bani de acasa, ca joaca la Dinamo. Iar alti ca rus sau munteanu ar fi dati afara rapid pentru incompetenta, ei n-au nici o treaba cu meseria pe care o practica.
de la 4 ani, da.
Acesti jucatori ar trebui sustinuti si incurajati neconditionat.Sunt curios cati dintre acei suporteri care-i tot injura ar accepta sa mearga la serviciu si sa nu fie platiti cu lunile,sau celor care sunt intretinuti de parinti sa nu primeasca bani de buzunar cateva luni.Va spun eu,nimeni nu ar accepta asa ceva,ar pleca de la acel serviciu,mai ales daca ar auzi ca patronii nu mai au bani. Veti spune ca nu se compara castigurile,e adevarat,dar nici cheltuielile si nici creditele nu se compara.Eu unul i-am sustinut si-i voi sustine pentru ca jucatorii (mai ales) si patronii,indiferent de nume,inseamna Dinamo. Fara ei Dinamo nu ar exista. Hai sa-i incurajam de pe stadion meci de meci.
In schimb am vazut suporterii cei "pretentiosi" aduland un antrenor foarte slab cum a fost Bonetti,un antrenor care a facut din Dinamo o echipa de a doua jumatate a clasamentului,un antrenor care-si banuia elevi de blaturi (de parca toti ar fi Reghe),un antrenor care a facut ca Dinamo sa faca ceeace nu a facut niciodata: sa accepte sa fie dominata de echipe care altadata nu ar fi iesit din propriul teren intr-un meci cu noi,a facut un Dinamo care sa se apere cu toata echipa in meciuri cu Astra,Petrolul,etc.Nu i-am vazut pe acesti suporteri "pretentiosi" sa-si incurajeze echipa 2-3meciuri cap-coada.Nu am citit comentarii de incurajare la adresa echipei.
Avo Cado ,pai tu ii urmareai din trompa uterina?
Nu-i așa și nu-i așa! Și tu știi lucrul acesta. Să fii pupat de Dinamo pe frunte, metre! Să dai în bobi și-n rune ! Hai , c-om ieși pe primul loc! :))
oricum, este cel mai slab lot de cand urmaresc eu pe dinamo. si sa tot fie vreo 42 de ani.
Despre Dinamo? Au reușit s-o pună cu salariile, neah. A cum trebuie s-o pună pe posturi, neah. Au ratata cele mai multe transferuri inventate?? NEAH!!! Au prea mulți galbene? YEAH! . Ha, ha, ha!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.