Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului trece la amenințări: „Jucătorii vin în România și zic că e ușor. Tragem linie și pot pleca”
1
Legătura dintre Mircea Lucescu și „İnönü”: gol, supremație + gest din partea românului pentru turci
0
Fotbalistul care e foarte aproape de FCSB deja l-a impresionat pe Mihai Stoica: „Asta am apreciat”
7
Lovitură pentru Mircea Lucescu » Jucătorul naționalei a fost suspendat de UEFA și ratează meciul cu Turcia
18
Știri din fotbal internațional
Îl dorește pe Haaland la Real, dar Florentino Perez a fost dat pe spate de alt jucător: „E incredibil”
0
Vlad Dragomir, la un pas să facă liniște pe terenul lui Juventus » Ce notă i-au dat italienii
0
Liga Campionilor, runda 6: S-au terminat cele 9 meciuri » Dragomir, meci bun cu Juventus + Surpriză în Bilbao - PSG
0
Real Madrid, învinsă și de Manchester City în Liga Campionilor! Xabi Alonso, amenințat cu demiterea » Clasamentul în grupa UCL
1
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
Un român căutat internațional face live-uri pe TikTok după ce ar fi bătut ...
Libertatea
Sute de mașini Porsche din Rusia au încetat brusc să mai funcționeze. Care ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan susține că a văzut „cap-coadă” documentarul Recorder și pune ...
Libertatea
Hentul la Acka a inceput in afara careului dar s-a produs in mare viteza de joc(cateva fractiuni de secunda) INTRAND IN CAREU CU MINGEA in acele fractiuni de secunda. Arbitrii nici nu au avut timp sa vada decat momentul ajungerii in careu si au procedat corect. Aaaaaaa ! la TV, cu incetinitorul sau facand stop-cadre e altceva, dar in viteza aceea de joc nu-i tot una...., deci 11 m. ! asistentul a vazut bine si a indicat si el penalty)
Mai , tanti "Gazeta Sporturilor " , chiar asa : "Scandal după scandal cu Steaua în prim-plan. De fiecare dată, pe teme de arbitraj. Roș-albaștrii sunt lideri după 11 etape, dar sunt contestați de toată lumea." ???? "Toata lumea " fiind , in mare majoritate , voi, "deontologii" de doi lei ! Cand Steaua era facuta praf voi doar mentionati , in trecat ! Vai de capul vostru !
""Toate delegările sunt cu tentă, sunt contra noastră și favorizează o altă formație. Nu uitați de istoricul lui Deaconu cu Steaua, «cazul Bricheta». A mai făcut și junioratul în Ghencea. Peste toate, nu este recomandat prin performanțe pentru funcția pe care o ocupă în cadrul CCA" oficialii dinamoviști despre Alexandru Deaconul, vicepreședintele CCA" HAHAHA. marea ofticare. Ar trebui sa scoata un DVD
Etapa 11: Steaua - CSU Craiova 2-1 Derby-ul pentru primul loc în Liga 1 a fost decis de arbitraj. În minutul 75, Radu Petrescu, după ce s-a consultat cu asistentul Ghinguleac, a decis să acorde penalty pentru Steaua, după un henț al lui Acka. E de discutat dacă se dă henț sau nu la această fază, dar cert este că acțiunea se petrece în afara careului. În finalul partidei, în minutul 89, oltenii au cerut un penalty, după un duel între Tamaș și Nuno Rocha." 1. haha este de discutat. 2. Nu a fost nimic. De faultul asupra lui Man impins cu amele maini CAND?
"Etapa 3: Steaua - Chiajna 1-0 În minutul 77, Achim a marcat golul victoriei, dar mingea a ajuns la el după ce Alex Tudorie l-a împins pe Mamele, iar acesta nu a putut respinge corect mingea. Dan Lăzărescu, fost arbitru, a analizat faza și a spus că Alexandru Tudor a greșit grav pentru că nu a acordat fault în atac." Ia sa ne explic*** de ziari cum la Bizonul nu a fost faul cand a marcat acum vreo 10 etape.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si eu zic asa: afara din liga 1 cu neputinciosii, falitii, insolventii, restantierii si finantatii de la bugetul de stat. Sa vedem, mai ramane altcineva in afara de Steaua? Nu cred.
Tu nu ai vobservat ca atunci cand sunt semnalizati in ofasit eronat, sau faultati in careu si nu se da nimic, nici reluri nu da, intra la diverse? Cand este o faza pro, da reluare de 4, 5 ori si o discuta si in redactie :)))))
La Steaua - Dinamo 1-1, arbitru a gresit doar o data? Cele impotriva Stelei nu se vad:)))))))
Chiar si comunism. Ce-i ala? E usor de zis !! Capitalismul de azi e facut de "comunistii" de ieri. Tot aia e. Numai chinezii si amarastenii lui Kim Ir Sen au ajuns la comunism. Vazand ca nu poate ajunge la comunism Ceausescu a inventat S.S.M.D.
Nu ai sa vezi. Toata redctia este anti Steaua. Compun articole despre ea pentru a da nasterela comenatarii, dar tot mereu cu strambe. Ia vezi cate comenatrii sunt pe un articol cu dinamo, astra, botosani etc. Steau vine, Steau aduce clikuri
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.