Alte știri din fotbal
FC Argeș - Hermannstadt, meciul care deschide etapa #26 din Superligă » Piteștiul scârțâie, Dorinel Munteanu e în corzi! Echipe probabile
0
Rapid - Petrolul, „Primvs Derby” în etapa 26 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Dinamo merge la Comisie și cere anularea sancțiunii jucătorului: „Există circumstanțe”
1
Thiam a marcat și a fost lăudat de patron, dar a avut o mare nemulțumire: „Nu e normal!”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu are oferta pe masă! Șefii lui Inter s-au hotărât după 8 luni: ce salariu va avea
0
După ce i-a prelungit contractul, Barcelona se gândește acum la reziliere
0
Tensiuni la Newcastle! Își forțează Sandro Tonali plecarea?!
0
HORROR! Rapidistul Antoine Baroan și-a rupt piciorul chiar la debutul pentru noua echipă » Imagini greu de privit
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Mesajul lui Donald Trump pentru România despre pământurile rare și ...
Libertatea
fara sanmartean in teren:inter-vaslui 1-0,cu sanmartean 1-1(2-2).sa nu mai zicem ca din vina lui, vaslui a primit ambele goluri care a privat echipa de calificarea in grupele europa league.
Sanmartean, e un jucator bun, atata timp cat il lasi sa isi faca jocul ! Daca ii pui un marcaj strans si il incorsetezi devine nervos si nu ii mai iese nimic, ba mai mult are accese de furie necontrolate, face multe faulturi , obstructii si deseori faulturi de rosu ! E o loterie cu el, mai ales daca se accidenteaza , are totusi 34 de ani !
Pentru a avea un lot BUN becali trebuie ca intai si intai sa-l dea afara pe franarul incompetent mm !!!!!!!!!!!!!
daca-i lucra la un ziar de sport din afara(Marca,France Football) si ai fi scris o asemenea magarie de articol,in secunda urmatoare erai la Braila ,la deszapezit! rusine!
depinde ,poate nu se adapteaza sau reghe il joaca pe alt post si o sa joace slab ,este de atatia ani la vaslui si nu a castigat nimic cu toate ca au avut jucatori buni
Sînmărtean dca vrea sa-l aduca sa o faca acum,peste 2 ani nu o sa mai dea randament.mie mi-ar place sa vina pe doi ani.e un mijlocas care are calitati foarte bune.pentru retur ar fi de folos mai departe nu se stie.
da, dar majoritatea cam divorteaza de fotbal la varsta lui, asta e problema.
Ne-am obisnuit, Steaua este jucaria lui Gigi iar el experimenteaza cum vreau "muschii" lui.Vazind ce patesc alte echipe din cauza patronilor proprii, noi stelistii nu avem ce face decat sa ingitim in sec si sa ne rugam ca urmatorul experiment sa fie mai realist si mai cu noroc.
Nu-l aduce nimeni in vederea unei casatorii.
Stelei ii lipseste si "destinatarul"...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.