Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
daca si lacatus e antrenor...
Viata din amintiri ne-a adus pe locul 8. Zapata nu e portar rau, dar a gafat dorind sa opreasca mingea cu pieptul ca sa mai traga de timp. Dar fundasii - care joaca tot mai slab - unde erau? Cine trebuia sa se opuna sutului? In timp ce Vitca face minuni si BATE SINGUR URZICENII, Steaua ii tine pe ratatii Emegara si Plesan, renunta la Badea si joaca cu Lovin care nici nu stie sa alerge
Suferim pt Steaua dar nu ne baga nimeni in seama, incet-incet sa ne fie lehamite de ei
NA-RE ACU IN VARA VA AVEA INLOCUITOR.
forta steaua. te iubesc:X
bine spus senateo!steaua a ajuns raftul de jucarii a lui gigi....offfffff
e varza steaua..si sunt stelist..asa jiji manuieste marionetele..lacatuse esti penibil cu P mare..steaua bvo sa te multumesti cu locul 6 la final(daca il prinzi si pe ala)..
Inca un "articol" marca Dan Udrea. Cum a reusit el sa-i citeasca gandurile lui Lacatus...impresionant!
In momente ca asta e bine ca mai exista un gigi sa-i dea peste nas maestrului lacatus si sa-l bage pe Cernea. Ala e portar, ca si Vatca. Nici nu avem nevoie de tatarusanu sau alte chestii. Proasta ie...
mi se pare corect fata de zapata.bine k nu sa lasat influentat lacatus de gurile rele sau suporteri care nus cu adevarat suporteri;).iar echipa in primu rand o face antrenorul ci nu patronul.;)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.