Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
15
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Sub ochii lui Dennis Man, a egalat recordul legendarului Alan Shearer
0
Lewandowski și-a dat autogol, iar adversara a râs de el pe rețelele de socializare: „Cine s-ar fi gândit?”
0
Gol cum rar se vede » Cum i-a păcălit Szoboszlai pe cei de la Marseille
0
Vlad Dragomir a rezistat 78 de minute în fața lui Chelsea! Toate rezultatele serii în Liga Campionilor
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
Bai terminatule,cine te pune ma sa minti....eu zic sa il iei tu pe chipciu aks la tine...terminatule,
La schimb cu Chipciu ?? hai ca ma faci sa rad . Iar un schimb Cristescu - Sburlea ar fi chiar aiurea. Cum am spus ...petarde ca Sburlea avem deja in lot ....iar Cristescu nu e la nivelul mijlocasilor Rapidului, si ii plac cluburile la nebunie.
schimb sburlea cristescu sau chipciu daca se poate da pt cine vine la rapid sa nu se ajtepte sa fie chemat si la nationala st interzisi
Sburleo....ramai sub pod ca o sa iti fie mai bine . Avem destule petarde la Brasov
Sburlea trebuie sa plece, cel putin pentru o perioada, de la Rapid. Sau, mai bine zis, a plecat prea devreme de la FC Brasov.
Se numeste "linie de credit", daca nu stii nimic de banca, nu te baga in seama ca spui prostii. El are o linie de credit deschisa la o banca si isi poate trage oridecate ori vrea fara evaluare pana la un plafon prestabilit si se adauga la cat avea pana atunci si da inapoi esalonat.
mi se pare un schimb just Chipciu-Sburlea hehe
Bai nene Copos asta e nesimtit rau. Numai placa asta cu "m-am imprumutat iar la banca" o are. Pai ce banca iti da tie atatea imprumuturi mai nea Jorjele ?? Tu ori ai propria ta banca (adica firmele tale finantate de tine) ori ai fabrica de bani. Prima varianta imi suna mult mai credibila !!
trebuie sa il ia pe Surdu ratangiu (Zicu 2), nu pe Sburlea.
ar fi o mare greseala daca il cedeaza definitiv pe sburlea...un imprumut cred ca ar fi o afacere mai buna...eu chiar cred ca are un potential mare,doar ca inca e tanar si nu stie sa profite de sansele care i se dau....FORZA RAPID!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.