Alte știri din fotbal
Ultimatum pentru Pancu. Până când trebuie să spună dacă va continua la CFR Cluj » Iuliu Mureșan: „Simt că ar pleca”
0
Imagini tari de la cea mai nouă petrecere a campionilor de la Craiova » Cine a dat cei mai mulți bani pentru dedicații
0
MM Stoica a dezvăluit cine sunt noii oameni din staff-ul lui Marius Baciu: „A fost crescut de Ionuț Chirilă”
0
Daniel Pancu a anunțat primele plecări de la CFR: „Da, pleacă doi jucători! Sunt titulari amândoi” + Gazeta a aflat numele
1
Știri din fotbal internațional
Decizie-bombă: Southampton, descalificată din lupta la promovare, fiindcă și-a spionat adversara
0
Surpriză în Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League
0
Marele Fabio Capello se simte mândru că l-a antrenat pe Cristi Chivu: „Se vede că i-a rămas un pic din mine!”
0
Panică la Buenos Aires: vedeta s-a accidentat și riscă să rateze Mondialul! » Medicii naționalei vin în Europa
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Chiriile din Berlin au explodat: 4.000 de euro pe lună pentru un apartament ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
vecini au portar de Bundesliga,fata de Gulacsi (RB Leipzig) baiatul nu are nici o sansa.
ma lasi cu amicalele? toti gresim, se intampla. Horatiu a aparat super bine in tur, cum sa il compari cu unu care nu iese bine pe o centrare. S-a vazut "forta" lui spespi cu Trnava. Sa fim realisti cu echipa asta de divizie secunda si cu portarul asta de duzina. Daca e asa bun de ce nu il convoaca vecinii?
L-ai vazut pe Horatiu Moldovan la ultima infrangere a Rapidului din Turcia? A gresit la toate cele 3 goluri, nici pe banca nu si-ar merita un loc.
Avem Ionut Radu, Aioanei, Nita , Horatiu Moldovan, chiar si Florin Iacob peste el. Lazar , sa fim seriosi si el e mai bun. Ce asteptari sa ai de la un portar, cum sa rupa gura targului, vrei sa dea gol? Sa fim seriosi.
Il facuseserati si pe acesta oltean sisiitilor?
Eu tot ii caut pe astia 7-8, de cativa ani buni, in Liga 1 si nu prea i-am gasit. Iacob de la UTA sau Moldovan de la Rapid fac cateva meciuri bune, cu interventii de exceptii, dar cand o comit.... Aioanei de la Farul prezinta incredere, am ajuns cu el la 3...pana la 7-8 te las pe tine sa ii enumeri, dar sa nu mi-i spui pe Vlad, Hindrich, Belgrădean, Căbuz sau M Popa de la Voluntari !
Vorbește perfect româna, dar probabil nu ai dat play la video și ești alt cancanist de grotă. Îmi e mai Rușine cu tine ca român decât cu un etnic maghiar corect și care ține la țara lui, bună sau rea, cum este ea.
Respect Roland! Romania trebuie sa fie mereu prima optiune!
Ziaristul o fi având nevoie de translator ? Sigur, baiatu' știe și câteva cuvinte românești ... barem ceva înjurături, acolo ! Despre națională ... sunt cel puțin vreo 7-8 mai buni ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** De ce să nu aibă o șansă? Este un portar constant și dacă continuă așa poate să fie alături de Niță o opțiune. Să nu uităm că David Lazar a primit o șansă și nu a rupt gura târgului.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.