Alte știri din fotbal
Anturajul lui Kader Keita solicită insolvența Rapidului! Care este motivul
0
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, virulent: „S-a făcut de râs!” + „Lucescu a văzut meciul de pe tabletă”
0
România s-a prăbușit în clasamentul FIFA! » Nu am mai stat așa rău din 2012
0
Când vrea FRF să-l anunțe oficial pe Gică Hagi » Negocieri crunte în culise: „Stoichiță, OUT!”
2
Știri din fotbal internațional
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
0
Au apărut imaginile! Cum a trăit Novak Djokovic loviturile de departajare la Bosnia - Italia
0
Selecționerul Bosniei le-a închis gura cu două fotografii și 6 cuvinte, după minunea cu Italia
0
Ne-au bătut pe unde ne-au prins, apoi au dansat pe străzi împreună! » Primiți cu coroane de flori pe aeroport
5
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
FOARTE OPTIMIST....4,5 ETAPE..
Se mai poate spune si "Becali vrei echipa ? Ia-ti alt antrenor!"!Greseala fundamentala este,insa, aceasta culme a prostiei si vanitatii : Gigi Becali!Oricat de prost sfatuit ar fi (si este),dupa atatia ani in fotbal ar fi trebuit sa se "lipeasca"ceva de el,dar mintea lui "odihnita"refuza orice altceva decat "mismasurile"!Doamne,as accepta si o retrogradare, numai sa scapam de boala asta numita Becali!
pe cine vrei sa aduca meme daca ciobanu nu sare cu banu'? pe ma-sa?
Pai marele manager MiMi cu ce naiba se ocupa la echipa asta?Nu a vazut in pregatirii ca echipa asta e la pamant si nu se poate spera la nimic cu lotul actual?Pe Levy cine la adus nu tot marele manager?Nu se lauda el ca sta numai prin aeroporturi in cautare de jucatori trasnet pt Steaua?El este managerul echipei deci el este principalul vinovat pt toata aceasta situatie si tot el tb sa stie sa il tempereze pe gigi.
Bai evreule ? Tu vrei sa mai stai la Steaua ? Daca da, atunci nu mai juca cu doi inchizatori.
Antrenorul vrea sa joace in 15 -16 jucatori de cere sa mai aduca 4-5 jucatori,doar are un lot destul de mare.Sa aduca jucatori conectati la calculator sa joace pe sirma.?
pai a inceput campionatu si acum si-a dat seama ca are neoie de 4 jucatori,pai de ce mai e nevoie de cantonamemte,pregatire,asa au patit si cu lotul urziceniului,degeaba aduci jucatori cand a inceput campionatu
Iata oameni buni un om care gandeste asemenea ciobanului Gheorghe Becali....nu ne trebuiesc jucatori, nu trebuiesc investitii, nu trebuiesc date salarii, prime...e suficient sa stii ca joci la Steaua si sa bati cu 7-0, sa te califici in UCL si sa-mi aduci mie bani in buzunar. Si echipa asta e mai slaba decat cea a lui Olaroiu care a luat cupa. Dute la stapanul tau si striga-i sa se urce pe Maybach, iar tu stai lanaga masina si aplauda-l, poate-ti arunca un os...desi nu cred, ca e cam criza
@duta Scriam mai jos ca jucatorii si antrenorul Stelei sunt chiar......pulbere ! Steaua nu a intalnit nici Vasluiul, nici Rapidul, nici Dinamo. Era obligatoriu sa castige chiar cu acest lot......
SENZATIONAL! INEDIT! SOCANT! Gigi va aduce 4... antrenori pana in iarna. ATENTIE STIRE DE IMPORTANTA GLOBALA!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.