Alte știri din fotbal
FCSB s-a reunit la prima oră » Numele noi și 5 absențe
1
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
4
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
4
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Știri din fotbal internațional
Videoclip viral! » Un jucător paraguayan îi ia arbitrului ceasul!
0
Un debutant cum rar se vede la Mondial: Capul Verde a doborât un record vechi de 32 de ani
0
„În a doua repriză, chiar am adormit” » Zlatan Ibrahimovic nu s-a ferit să „taxeze” cel mai plictisitor meci de la Mondial
0
Mesajul lăsat de iranieni în vestiarul din Los Angeles
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
4
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
cred ca daca marca steaua un gol prin noroc iar zicea becali ca are jucatori valorosi! slaaaaaaaaaaabbbbb!
Steaua nu joaca nimic si e mult prea sus. Daca nu erau cativa adversari milosi care sa se dea la o parte (Gaz Metan, Otelul, Alba Iulia, Pandurii in tur, ca acuma ii arde si pe ei retrogradarea etc) Steaua trebuia sa aiba 10-15 puncte mai putin si se lupta la retrogradare. Daca nu aranjeaza ceva GB Steaua nu poate bate pe bune pe nimeni in acest campionat. Astept sa-i vad pe stelisti undeva pe locurile 7-8 unde merita.
Principalul vinovat e Radu Naum care nici nu a asteptat finalul meciului si l-a si sunat pe Marele Cioban, si nu o data ci chiar de doua ori, si a suferit cumplit cand a pierdut legatura telefonica. Nu credeam ca Naum va ajunge intr-un asemenea hal de degradare umana. Are efectiv orgasm cand aude vocea ciobanului. Naum , de acum inainte in loc de respect simt doar dezgust si scarba cand te vad, dar am gasit o solutie- scimb imediat postul ! GSPTV continua tot asa , si falimentul e aproape!
Cel mai slab meci de `fotbal`disputat in Romania , in ultimii 180 de ani .Le-ati dat note ! Pentru ce ?
fara arbitri hoti,asta e steaua...acum,nici cu blaturi nu mai castiga steaua,cine intelege ceva din fotbal stie ca steaua are lot de locurile 10-14 in campionat,numai gigi stie cat l-au costat punctele actuale ale oilor... alea 12 mil. de euroi virtuali, el deja le-a dat pe blaturile din campionat!si descultii lui voiau si prime...ole,ole,steaua se duce in B
La ce-a jucat Steaua,sa fim sinceri,si punctul acela e prea mult.Um meci de fotbal atat de slab nici nu-mi amintesc cand am vazut ultima oara.
emeghara e o caricatură, Tănase doarme, Parpas e de cascadorii rîsului. Lui Stoichiţă n-am ce să-i zic" GIGI BECALI, patron Steaua acum o saptamana zicea altceva, e un dobitoc, ar trebui impuscat precum ceausescu, ne face de ras tara si mai distrutge psihic si 50% din populatie cu idioteniile care la zice echipei. pai ce pretenti are de la emeghara care e la al doilea meci, e un magar. asta arata de fapt ce are becali in cap si ca nu l intereseaza sa castige ci doar sa vb, el e ad
ce panarame de jucatori.sa nu ai decat un sut pe poarta cu descaltatii aia e de rasul curcilor.glumind (amar)e totusi un progres ,in meciul cu ,,cainii''nu au avut nici macar unul.te gandesti cu groaza sa ia titlul echipa asta cu jocul asta.iar marele senil o da acum pe paranormal...
Sunt foarte dezamagit! Eu unul chiar imi doream o victorie... a gorjenilor! :))
Steaua nu a jucat nimic tot returu asta e adevaru si poti sa dai vina pe valoare intr-un meci cu panduri mare parte din jucatori stelei au jucat si pe la diverse nationale aici e problema de antrenor si conducere nu cred ca sa facut bine pregatirea de iarna incep sa recunosc stilul de joc a lui stoichita de data trecuta cand a fost la steaua in tur i-a mers pt ca echipa a avut o pregatire de vara foarte buna
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.