Alte știri din fotbal
El este „optarul” lui Varga! CFR Cluj tocmai a prezentat al șaptelea transfer al verii
0
Își umflă mușchii din Liga 2, după o vară plină de transferuri: „În 5 ani, titlul în Superliga. Sau măcar Cupa!”
0
FCSB a păstrat doar 3 nume din generația Youth League: i-a făcut vânt unei echipe întregi! » Mihai Stoica anunța triumfător: „Învățați aceste nume”
2
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
1
Știri din fotbal internațional
Franța - Paraguay, cel mai dezechilibrat meci din „optimile” Cupei Mondiale? » Echipele probabile + cote
0
Nu se aștepta! S-a aflat ce a zis Lionel Messi când s-a dus direct la Vozinha, după duelul epic
1
Jurgen Klopp confirmă în premieră negocierile: „Da, poartă discuții intense cu mine”
0
„Îți ia Messi Gheata de Aur!” » Provocat, Erling Haaland a răspuns cu un singur cuvânt
1
Lifestyle
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
1
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
2
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Mesajul lui Ilie Bolojan de Ziua Independenței SUA 2026: „Celebrăm națiunea ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Fosta vilă de protocol a familiei Ceaușescu din Delta Dunării, construită ...
Libertatea
hm daca steluta nu se grabeste poate semneaza baiatul cu barca sau real.....:)))))
lasa-ti baiatul sa vina la stana sa isi incheie cariera.......................:)))) vrea sa afle cum e sa fi umilit la steluta......:))) daca ma refer la pret merita chiar si 5 mil de eur.........:)))))
..))) pai e valoare.
...))) da-le mah dreq de comp-uri...)))
Acuma pauza fotbalistica pentru cateva luni si presupun ca GSF se aboneaza la Steaua. In curand vad interviuri cu paznicii din Ghencea, "da saru'mana, domnu Becali s-a uitat la mine cand a trecut pe langa mine" "si v-a zambit? a facut ceva? Orice domnule, da-mi ceva sa pun pe site ca ma dau astia afara daca nu pun din 10 in 10 minute ceva news despre Steaua". Bine peste jumate din stiriile de pe pagina intitulata "liga 1" sunt despre steaua.
Dak era nea'piti il lua cu 400.000cash si gata,nu k akm ..sute sute si sute de mii dati aiurea,p jucatori kre alearga dp pasarici !sa fim seriosi!la 27d ani.cu banii astia scoatem jucatori tineri buni(gen filip)
Pe compul lor , al meu i l-am dat nevestei , tre sa-mi cumpar altul !
cred k steaua ar putea castiga prin faptul k imprumuta jucatori mai mult decat il cumpara pe pinili
Ce detalii ati publicat ma? Pintilii in audienta la Grigoras.....:))))))) Se spune ca Grigoras era intr-o sedinta iar Pintilii a asteptat in anticamera 1 ora... :)))))
intradevar, e destul de scump piftie asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.