Alte știri din fotbal
Atacantul dorit în trecut de Gigi Becali la FCSB a fost prezentat oficial de CFR Cluj
0
„Atunci pleacă Charalambous!” » Vede o ruptură în vestiarul FCSB
0
Zeljko Kopic a făcut anunțul în conferință: „E foarte important!” » Vestea primită de antrenorul lui Dinamo
0
„Stâlpul” Goian crede că FCSB trebuie să renunțe URGENT la 3 titulari: „Nu mai e ce trebuie, iar de el nu mi-a plăcut niciodată!”
2
Știri din fotbal internațional
Aveau 2% șansă de calificare în Liga Campionilor și O LUNĂ de pauză » Ce a urmat e DE POVESTE!
0
Îl mai recunoașteți? „Bașkanul” Stelei care a îngenuncheat-o pe Fenerbahce: „Eu zic 2-1 astăzi”
1
Antrenorul lui PSV explică de ce l-a schimbat pe Dennis Man la pauza meciului cu Bayern: „O aveam în minte”
1
Avocatul firmei de închirieri, detalii esențiale despre accidentul îngrozitor al fanilor lui PAOK Salonic
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
0
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Pe baza teoriei tale ca cineva acolo sus vede,tu ai fi fost avort si ar fi fost o *** mai putin in lumea asta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
prot8laule,esti prost rau de tot. giovanni a incasat fix 250 de mii din acest transfer,de aia am sarit-o pe prodanca ca aia vrea 500 de mii. am incasat 13 milioane de euro, tu te uiti la ce spune prodanca? adica really? cum sa declara becali ca a luat 13 milioane pentru a plati la uta si mai multi bani cand poate declara mai putini? esti prost rau de tot. la uta aveam sa le dam un milion de euro dar daca se desfiinteaza ca si in cazul brasovului acum cativa ani,nu le dam nimic. plus ca mai avem 5% dintr-un eventual transfer.
Ati luat 11 baiete. 11, nu 13! Pt 13 trebuie sa se califice aia in cupele europene si sa iasa Man golgheterul echipei. Zero la sute sanse, aia sunt ca si retrogradati, iar Man daca da 3 goluri pana la vara mare minune ! Si asta nu e tot: din alea 11 milioane mai iau 10% impresarii si 11% Uta. Deci mai raman vreo 8.5 milioane, pe care le ia idolul tau Gigi acasa. In club o sa ramana cam cat a adus Cortacero la Dinamo in ultimele 6 luni.
sa il injuri asa pe bietul copil cand clar ala este mult peste man,inseamna ca esti un prost. fix de asta vitanul tau barzesti trece prin cele mai crunte umilinte si este in pragul desfiintarii. va mai batem de 2 ori si scapam de asemenea prosti. bai pro99stuloe,pai pe man acum am luat 13 milioane de euro si tu spui ca popescu se rateaza? really? pai pe popescu luam cel putin 20 de milioane de euro,asa ratari sa tot avem.
Cum de nu a aflat Gigel de valoarea unui bitcoin ??? Ca o sa ceara 500 de milioane de ''bitcoaieni'' pe visurile din capul lui .... :)))
stiu ca ***,dar nici chiar asa. hadriann a plecat plangand de pe gsp*** gazev nu a mai intrat ieri seara pe gsp de frica dupa ce l-am umilit cu o seara in urma. iar *** catalynn intra rar spre deloc. iar tibi iq 33 l-am neorocit acum vreo 6 sau 7 ani,nu mai are curajul sa riposteze. restule ste cancan. dar pe tine te-am umilit inuman cel mai rau pentru ca ti-am demonstrat ca il vindem pe man pe bani multi si te-am facut sa renunti total sa mai spui ca Steaua din liga 1 ar avea probleme financiare.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
500 de milioane? :)) Patima iubirii de arginți îi întunecă și puțina minte ce o are.
Exact..cancerul. Nu se mai satura de bani fariseul. Pac..la puscarie...
Manca-l-ar cancerul de *** nenorocit! Amin!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Uite cine vorbește de Dumnezeu!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.