Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
Razvan stie cel mai bine, sa-i dam credit si sa mergem pe inspiratia si pe intuitia lui, sigur va baga in teren cel mai bun 11. Restul sunt speculatii....HAI RAPID !! INCEPETI CU O VICTORIE BAIETI mai ales ca Vasluiul va fi una din protagonistele acestui campionat....Doamne Ajuta !!
Eu as iza pe Cretu, a facut toata pregatirea, e in forma, are tupeu, pe cand Duarte e iesit din forma si nu poate duce tot meciul, eventual sa intre maxim 30 minute! FZR
Si care este problema voastra domnilor ziaristi ? Eu unul sincer sper sa fie titular , sa dea si doua pase de gol iar voi sa va taiati venele in linidte la toaleta dupa meci !!!
Ce tot atatea articole despre Duarte? A intarziat. Doar 10 zile de data asta. Dar era de asteptat, nu e ca si cum ar fi prima oara. Daca va juca, o va face pentru ca e bun si nu pentru ce nume are. Tot respectu pentru Cretu si efortu depus in pregatire si sunt sigur ca o sa aiba sansa sa arate ce stie, dar terminati cu articolele astea de kkt si degeaba. FZR!
Rapidistii adevarati deplang soarta Stiintei...:( Respect U Craiova!FORZA RAPID!!!
Craiova nu e anu asta :-? tin cu Rapid :) ... si cu Craiova in B,C,D sa vedem unde ii pune sa joace Muiercea Sandu cu tot neamu lui de paraziti
ooo da
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.