Alte știri din fotbal
Florin Prunea l-a auzit pe Robert Niță după Dinamo - Rapid și nu s-a mai abținut: „Simbolul! Are, mă, 20 de meciuri?”
0
CFR Cluj a reușit performanța „interzisă” de 5 ani în Superligă
0
Raul Opruț a avut puterea să glumească și a oferit declarația serii, după Rapid - Dinamo: „I-am zis să vină cât mai repede”
0
Daniel Paraschiv: „Incidentele dau un pic de nebunie unui meci de fotbal. Am luat și eu bulgări, dar cine nu a luat în copilărie?”
0
Știri din fotbal internațional
Pep șochează după 2-1 cu Newcastle: „Vreau ca băieții să se bucure de viață cu caipirinha și daiquiri”
0
Manchester City - Newcastle 2-1 » „Dubla” lui Nico O'Reilly îi aduce pe „cetățeni” la două puncte de liderul Arsenal!
0
Bayern câștigă cu emoții, Borussia se împiedică în derby-ul etapei, iar bavarezii au un avans liniștitor înainte de „Der Klassiker” » Clasamentul din Bundesliga
0
Cesc Fabregas a dat declarația zilei: „Este Real Madrid-ul Italiei!”
0
Lifestyle
Un caz care schimbă tot! Alpinist condamnat pentru omor, după ce și-a abandonat iubita pe cel mai înalt vârf din Austria: „Nu vă consider un criminal. Nu vă consider un om fără inimă”
6
Studiu înfiorător: TOATE căștile audio „pot cauza cancer, probleme de dezvoltare neurologică și feminizarea bărbaților”
0
Jenson Button a dezvăluit ce privilegiu pe viață primește fiecare campion de Formula 1: „Se numește permisul roșu”
0
Are 57 de selecții în naționala României și a semnat cu Asia Express! Avem toate detaliile
3
Donald Trump reacționează după arestarea lui Andrew: „O rușine, foarte ...
Libertatea
Momente de teroare la patinaj viteză: o sportivă a fost tăiată pe față de ...
Adevărul
Aurel Țicleanu, despre stenogramele explozive cu Craiova Maxima: „M-am ...
GSP SPECIAL
Povestea ucigaşei care îşi racola victimele prin mica publicitate şi a ...
Libertatea
foarte tare...sunt momente in viata in care nu se recomanda prea multa sinceritate...in rest toate aprecierile mele pentru daruirea si bunul simt de care da dovada rus insa la dinamo este nevoie de mai mult si anume talent
oare de ce nu il selectioneaza (alaturi de balanel) in echipa de atletism pentru olimpiada ? cu fotbalul n-are treaba, iar la "alergari" iar intrece pe multi de la atletisn !
Pana acum Rus a fost un jucator disciplinat,muncitor si chiar nu putem sa-i reprosam nimic.In multe meciuri,el a fost cel mai bun jucator de la Dinamo,chiar si azi,alaturi de Niculae.Dar mai bine tacea si nu declara nimic.E prastie,insa in conditiile in care nu se promoveaza jucatorii tineri(singura vina a lui Ciobi)iar conducatii nu investesc,n-avem cu cine juca.Ciobi joaca cu ce are.Daca-ar promova tinerii,el s-ar feri de orice vina,insa asta e greseala lui.N-ai alti jucatori pe care sa-i folosesti.Ar trebui sa aiba mai mult curaj sa introduca tinerii.Fara performante,nu poti sa obtii rezultate si-n loc sa dai gol,o dai in "bara" si tot asa.
ce tupeu ordinar are fatalaul asta de rus. dupa ce ca e prastie mai are tupeu sa si dea declaratii. cine te-a sfatuit sa te faci "fotbalist" si-a ras de tine bai rus...
asta e noroc nu ghimion ca de obicei mingile lui se duc la km departare
"Am vrut să centrez şi s-a dus mingea în bară" - ghinion, ca sa zic asa :P
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.