Alte știri din fotbal
„Sfârșitul unui capitol” » FC Voluntari a anunțat despărțirea de Adam Nemec: „Ai fost mai mult decât un jucător”
0
Iată situația la zi a dinamovistului George Pușcaș!
0
Florin Prunea, dur cu Dinamo: „Obiectiv imposibil!” » Vrea o surpriză la Mondial: „În primele 4!”
0
Cele 21 de echipe promovate în Liga 3 » Cine a reprezentat Bucureștiul la baraj
0
Știri din fotbal internațional
Au mare încredere că pot elimina Franța de la Mondial
0
Președintele țării a „erupt”, după eliminarea de la Mondial: „Selecționer incompetent!”
2
E la 88 de minute de recordul stabilit de Walter Zenga la CM » Reacția italianului: „Diferența e notabilă”
3
Emoționat până la lacrimi de scrisoarea lui Deschamps: „Rareori îmi arăt sentimentele”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Dua Lipa a postat primele imagini din luna de miere, în Coasta Amalfi, ...
Libertatea
Imagini incredibile de la exercițiile militare din Coreea de Sud: un roi de ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
Jurnalism de mana a 15-a . Un articol corect suna cam asa : Craiova salveaza onoarea Romaniei . Fcsb si Dinamo nu au ce cauta deocamdata in articol, poate doar alturi de Dunarea Calarasi si Chiajna !
V-au impartit daruri Liviu si Olguta, Marcele? Ca de obicei, faina si ulei, plus calendar?
La alții fotbalul e promovat de o presa sportiva. La noi de Ioanitoi și ambalatori de pesti.
In play-of nu mai sunt echipe bucurestene.
fcsb aduna in tribuna doar scriberii de la hartia asta plus publicul tinta al acestei hartii. Pun pariu ca cei 40K de la Rapid - Steaua din liga a 4-a au fost bagati tot la fcsb. Aia de-au mers la Craiova - fcsb in noiembrie tot la fcsb au fost bagati.
Oamenii s-au săturat sa mai vadă meciuri aranjate, arbitrii smecheri,patroni de cluburi aroganti ,analişti tv impartiali, jurnalisti necalificati .....iar în aceste condiţii ca să mai dai si bani din buzunar ca să vezi niste jucatori care nu sunt capabili sa alerge 90 minute.... Luaţi în serios fotbalul si oamenii or să revină la stadion.
Si pe vechiul stadion aveam cifre bune , mai puțin perioada când am jucat la severin.
În viziunea unor proști ca tine asta nu inseamna ca e si perceptia generala si asta se vede și din numărul de spectatori de la meciurile de acasa.
Buna gluma.....fecefecesebe adună 47 de spectatori pe Arena Nationala.....restul pîna la 100 sunt ingrijitorii care primesc si ei bilete gratis contra unei atmosfere infernale pe stadion...
Toate echipele din Liga 1 își au recordurile de public la întâlnirile lor (toate! acasă sau în deplasare) pe noul Ion Oblemenco - acolo unde "te simți cu adevărat fotbalist". Ziariștii (inclusiv realizatorii TV) în schimb - fiind gigiști - sunt complexați de atmosfera de la Craiova... ei nu au cum să se simtă...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.