Alte știri din fotbal
Mesajul de suflet al lui Patrick Olsen a sensibilizat tot Dinamo! Reacția fulminantă a suporterilor
0
Proaspăt despărțit de CFR Cluj, a semnat cu noul club: „A ajuns la un acord cu clubul și este așteptat să sosească în următoarele 24 de ore”
0
Ziua decisivă pentru o afacere istorică » Unde nu ajung Rapid și Petrolul la un numitor comun: detalii din culise
0
Tehnicianul din Superliga, contră pentru Gino Iorgulescu: „Varianta cu 18 echipe este cea mai bună!"
0
Știri din fotbal internațional
Căpitanul român din Ungaria explică deschis ce trebuie să preia fotbalul românesc de la maghiari: „Ar fi benefic!”
0
Andrei Rațiu, integralist în duelul lui Rayo din Cupa Regelui » Ce scrie presa din Spania
0
Erik ten Hag revine! Olandezul a fost prezentat oficial: „Este minunat și special să mă întorc ”
0
Se face transferul iernii în Europa: 75 de milioane de euro » Vedeta din Premier League are vizita medicală programată la Manchester City
3
Pancu i-a lăsat acasă!
Ratează primele meciuri din 2026
Amorim, dat afară
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
Exemplul de curaj al tânărului mutilat de un incendiu în copilărie. „Nu mă ...
Libertatea
SUA riscă să rămână cu mâinile goale în urma politicii dominației americane ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
SUA amenință că vor folosi inclusiv forța armată pentru ocuparea Groenlandei
Libertatea
Inca o data Argesul a demonstrat ca a jucat tot timpul numai pe teren si ca are valoare.La anul trebuie sa tragem la cupele europene.
ha ha ,penescu a vindut toate magazinele de aia a jucat argesu de a rupt ca acum urmeaza sa vinda clubul ,
Sa mai zica cineva ca nu v-a tinut Lobont in spate tot campinatul. Eram aproape sigur ca o sa luati campionatul cu el in poarta. Cand s-a accidentat eram aproape sigur ca o sa pierdeti campionatul. Din toate rebururile pe care le-a adus Borcica, Lobont e singurul fotbalist, restul sunt niste glume, la fel ca cele aduse de Becali.
FORZA VIOLA . CU FC ARGES PANA LA MOARTE SI DUPA SUNTEM MULT PESTE TOATE ECHIPELE DIN CAMPIONAT ASTA DOVEDESTE K NU AM BLATUIT NICI UN MECI
dinamo.......hai sa fim seriosi....o gluma de echipa .... :-j
bre spartanii lui porcea cap de butelie si muc cel mic vasile cancioc, o sa va pregatiti mult si bine toata viata de champions league. Iar anul asta nu o sa prindeti nici grupele Europa League.
caini spurcati va lasam sa va pregatiti de Liga Campionilor. O sa auziti melodia cum aude si porcul colindele de Craciun
Si ash avea o intrebare pentru administratorii sitului GSP! Din cate stiu GSP are iDUnic peste tot caci asha am inteles cand m-am inregistrat prima data dar cand dau sa intru pe Word Press nu ma vede logat si nici nu ma lasa sa intru chiar daca dau sa resetez parola imi zica ca e key error. Nu stiu ce sa mai fac?! Mentionez ca putut intra pe acelashi cont dupa Laptop dar dupa PC nu merge si pace si cred ca nici dupa laptop nu v-a mai merge! Ma ajuta si pe mine cineva cu vreo solutie?
Ma dar chiar nu ati inteles de ce au sjucat dinamo asha? :)) au falimentat cateva case de pariuri aseara caci oricum nu mai primeau nici o prima sau vreo... nu mai stiu ce dar cert este ca ei au jucat impotriva lor aseara pe cota de 5 si ceva caci practic cei de la conducere s-au gandit la aceasta masura cred ca sa nu le mai dea bani degeaba ca si asha s-au facut de ras makar de s-o alege si ei cu ceva bani din toata treaba asta. Si... ei au pierdut la scor ceea au si facut baietii. BANU GROSS!!
Dinamo ar trebui sa castige la masa verde. Nu e vina lor ca organizatorii au lasat suporterii sa intre pe teren.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.