Comentarii (9)
bibishor
bibishor  •  11 Martie 2026, 21:37

Eu pur și simplu îi ador pe toți ăștia care au placa "știu multe, dar nu pot să vorbesc".

Martine
Martine  •  11 Martie 2026, 20:45

Balint a vorbit cu bucătăreasa și îi este jenă să ne spună , ha , ha , ha …

Martine
Martine  •  11 Martie 2026, 20:43

Balint a vorbit cu bucătăreasa și îi este jenă să ne spună , ha , ha , ha …

iDraxter
iDraxter  •  11 Martie 2026, 20:24

Caz Mangia 2?

babinu
babinu  •  11 Martie 2026, 19:54

Atitudine clasica de bagator in seama.

sorinvision
sorinvision  •  11 Martie 2026, 19:50

Probabil ca este un antrenor decent, pana la bun mai este cale lunga. Buni sunt Mircea Lucescu, Emeric Ienei (Dumnezeul sa-l odihneasca), Puiu Iordanescu, Constantin Otet (Dumnezeul sa-l odihneasca), oameni care au obtinut rezultate. Insa, sunt fan al Craiovei de pe vremea lui Constantin Otet si cu siguranta Mirel Radoi este cel mai conflictual antrenor pe care l-a avut Craiova. S-a certat cu galeria, Mircea Lucescu, jucatorii, FC Botosani pentru vestiare. Etapa de etapa avea un adversar, mai mult sau mai putin imaginar, cu care se certa. Sa ne fie cu iertare, dar asa nu faci performanta.

etcetc
etcetc  •  11 Martie 2026, 19:31

Tipic romano-comunist "stiu dar nu vreau sa spun sa nu supar" pai ba daca stii ceva spune, daca nu taci din gura ,dar sa arunci fumigene dupa gard fara rost..

tarnaveanu
tarnaveanu  •  11 Martie 2026, 19:08

„Gigi Becali nu poate să nu se implice. Rădoi va vedea după 2-3 meciuri” ... Știm asta. În rest: în viață, trebuie să fii mai maleabil... Parțial adevărat, dar ce te faci cu unii pt care maleabil înseamnă să le fii slugă la propriu. Deznodământul e previzibil, mai ales dacă rezultatele nu vor fi cele așteptate de preacuvios.

ErjiMarasti
ErjiMarasti  •  11 Martie 2026, 19:02

sa-si faca propriul club daca nu suporta sa-l traga cineva la raspundere !

Comentează