Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
VOI CHIAR NU VEDETI CA TOTI DAU IN CRAIOVA CU CE APUCA. SOLOMON ASTA VARA FACUSE CICA PACE IAR ACUM...IL RUPE PE BRUTAR. A FACUT SI MITITELU DESTULE GRESELI , MAI ALES ASTA CU ANTRENORUL,(DATUL AFARA A LUI NAPOLI SI NEADUCEREA NICUNUI ANTRENOR MAI BAZAT). DAR CHIAR SI ASA CE PUII MEI VRETI SA FACA ...SA SE APUCE DE ...TORTURI!!! ECHIPA A JUCAT PROST DAR A SI AVUT GHINION SI CATEODATA A FOST CIUPITA DE ARBITRII. VOI IN LOC SA II INCURAJATI MAI RAU LE FACETI. LA BINE ERATI TOTI DAR LA RAU...VALEA
La meciul de la Mioveni i-am intrebat de ce nu-l injura si pe solomon pe baietii veniti din Craiova si nu au avut raspuns. Nu au fost rauttaciosi sau ceva de genu pur si simplu intorceau capul(cei care erau mai aproape de mine binenteles). Asa ca nu cred ca vor veni cei din galerie. Eu sunt din bucuresti dar iti urez succes sa strangi suporteri langa tine. Ne vedem cu CFR.
Pt toti suporterii Universitatii!!! Ce treaba aveti sambata? O punem de-o manifestatie in fata Primariei? S-a facut cu Netoiu, cu sicriul, cu bocitoarele si tot acel scenariu, trebuie sa se poata si acum. Acum e mai urgent ca niciodata sa ne demonstram iubirea fata de echipa noastra. Astept mesaje. Sa vedem, suntem buni si la fapte asa cum suntem si la vorbe? Deci, maine seara, voi fi in fata la Prefectura echipat in alb-albastru si va voi astepta pe toti suporterii Universitatii sa pregatim man
daca pleaca mititelu suntem arsi, se vinde tot, retrogradam, nu va dati seama cei care l-ati injurat ce se va intampla, o sa vedeti si o sa regretati amarnic, ca ati fost de partea cainilor care o sa-si faca echipa cu jucatorii nostri, pentru a cata oara comunishtilor, poate nici nu stiti ce inseamna copiii fara minte, cine o sa ia echipa solomon activistul de partid? comunistul care a omorat oameni? nu direct, dar conteaza? clica ce vrea sa profite de pe munca unui om?
Va dati seama oameni buni ca la vara exista sansa ca echipa Mititelu sa fie falimentara, deci sa nu mai existe, deci la anul sa nu mai fie in nici o liga ? Unde ar fi norocul asta
Poate nu m-am exprimat destul de clar. Ma refeream la cineva potent financiar din afara sferei de influenta a lui solomon si netoiu
Treziti-va odata. Nu va lua nimeni echipa. Solomon o vrea pentru el da sa-i prosteasca pe altii sa bage bani...cati prosti crede-ti voi ca va gasi. Pe mititelu l-a facut. Va urma probabil altul si asa ii va alunga pe toti. Ce a facut acest personaj macabru pentru Universitatea Craiova? Si acum vrea echipa si unii dintre noi inca mai cred ca va veni el cu cine stie ce om cu bani??? Oameni buni va veni cu netoiu. Si daca va veni careva sa cumpere solomon il va alunga, o sa vedeti.
Pacat, ca e o echipa de traditie. Sper sa nu ajungeti si voi ca U cluj ! Forza U !
ei, nu e drecul asa negru. Mititelu nu e Universitatea, desi unii il cred salvatorul acestei echipe. Degeaba a salvat-o daca a adus-o tot acolo. Sper ca Mititelu sa se trezeasca si sa-si recunoasca limitele. Nimeni nu-i cere performante imediate, el s-a laudat singur. Sa o ia de la capat, dar de data asta profesionist, cu o echipa administrativa capabila, ori sa scoata echipa la vanzare. dar asa, fara bani, dar cu coada pe sus, nu merge.
Daca-mi amintesc bine , si voua va donat jiji in primavara (si nu doar) ceva bani cind a jucat capra cu voi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.