Alte știri din fotbal
Sabău transferă din Franța! Farul s-a înțeles cu un mijlocaș format la Marseille și Nice
0
Rapid a anunțat două despărțiri dintr-un foc
1
Iată noul staff tehnic de la Dinamo! Ei îl vor ajuta pe Nuno Campos
0
Craiova a anunțat despărțirea de încă un fotbalist din echipa de titlu: „Vasile, tu ești buburuza noastră”
5
Știri din fotbal internațional
Jurgen Klopp atacă FIFA în plin Campionat Mondial: „Fotbalul este ostaticul unor oficiali din birouri cu aer condiționat”
0
Carlo Ancelotti a dat vestea așteptată de toți brazilienii: care e starea lui Neymar
1
FIFA a impus naționalei de la Mondial să își schimbe echipamentul: le-au interzis cele 7 stele
0
Haitian de națională, trecut prin România, ne explică secretele țării-fenomen de la Campionatul Mondial: „Sunt câteva lucruri care ne fac unici. Și nu avem slăbiciuni”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
All inclusive sau doar cazare: cât cheltuiești pe zi în Grecia, Italia, ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Zece elevi de clasa a VIII-a vor da și Evaluarea Națională și Bacalaureatul ...
Libertatea
istvan daca nu arbitrezi corect la cluj te prind pe strazile din carei si te rup in doua.forza stiinta-factiunea carei-
e clar ca unguru nu ii va ajuta pe unguri:)) mor de ras!!!:)) acum stim de ce tine lupescu asa de tare de arbitrii:))
De ce nu l-a pus pe tanarul si preafaricitul (man)gustus constantin, care era din rm valcea?in loc de marele derby urziceni-otelul putea sa il delege pe tanarul si eternul cretin aici. Mi se pare o bozgoreala clara. Moje sogorilor
E ca si cum la un meci Milan-Liverpool pui arbitru un arbitru din Italia...Lupescule esti chiar tampit.
Este o eroare grava delegarea acestor arbitrii la meciul CFR-Craiova. si o spun ca si ceferist! Sincer, trebuia evitata, mai ales in conditiile astea. Cu toate ca respectivul domn este un arbitru excelent, l-am urmarit, si dc va gresi neintentionat pt cfr...va iesi o mare porcarie!
bravo<delaware>restul stelistilor nu gandesc,ati vrut sa nu jucati la Iasi ca e noroi,da voi ce teren ati avut in cupele europene?? FORTA CFR-va e frica de noi stelistilor,o sa muriti pe mina voastra,cu echipele mici....
Oi proaste ce va ambalati ma asa, cu s-au fara arbitru ii bate si va batem si pe voi! Ziarele sunt de vina ca va dau nas Steaua cu prima sansa la ce? Sunteti la 8 puncte de CFR si pe locul 4 patru intelegeti realitatea crunta ?
Fiti seriosi...arbitru ala ungur e bun.Eu sunt satmarean,roman si tin cu Steaua......dar vreau sa vad meciuri la cluj de champions league...bineinteles dupa ce castiga meciurile din turul 2 sau trei preliminar de unde o sa inceapa CFR..ca primul loc e al Stelei.
incredibil.ne baga unguru asta sa ii arbitreze pe bozgori.incredibil.nu se poate asa ceva nu se poate e furt pe fata.in ghencea va laum de la gara bozgorilor
incredibil fratilor, acum e clar de ce vroia lupescu sa faca el delegarile. ni se ride in fata
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.