Alte știri din fotbal
FC Voluntari - Oțelul, meciul care deschide etapa în Superligă » Echipele de start
0
Lovitură pentru FC Argeș » Iată verdictul medicilor: cât lipsește Rober Sierra după accidentare
0
Răzvan Zăvăleanu dezvăluie amploarea problemelor de la CFR Cluj: „Putem vorbi de 4-5 ani de insolvență, datoriile sunt mult mai mari!”
0
Primele probleme pentru Andrei Șucu la noul club » De ce nu e în lot pentru următorul meci: „Am fost anunțați de Rapid”
0
Știri din fotbal internațional
Craiova are program DE CALIFICARE, dar și un meci infernal în Anglia! Cele 6 adversare din Conference League
48
Anunțul făcut de Roberto Rosetti, șeful arbitrilor de la UEFA: „Trebuie să lupte contra «sindromului girafei»!”
0
Adversarii Craiovei, unul câte unul: deplasare de 4.185 kilometri, FCSB și CFR n-au putut să o bată + Antifotbalul vine în Bănie!
1
A murit Ratko Mladic » Cum a ajuns „Măcelarul din Balcani” idolul ultrașilor radicali și episodul reprobabil de la meciul României
1
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
CTP, necruțător cu Nicușor Dan după ce i-a luat apărarea lui Pahonțu: „Face ...
Libertatea
Tensiuni energetice la nivel înalt: Norvegia acuză UE de ipocrizie în ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Val de indignare pe pagina de Facebook a președintelui Nicușor Dan, după ...
Libertatea
toata presa din romania a vorbit de acest italian, dar cred ca nimeni nu sa interesat sa vada ce afaceri are daca poate sustine clubul sau ce fel de om este
Ma gandesc ca se termina mondialul si o sa fim nevoiti sa ne reintoarcem la circul din fotbalul romanesc. Deja ma incearca un sentiment de lehamite doar cand ma gandesc.
Aici nu e de ras, ci mai degraba e de plans cand vezi in ce hal a ajuns fotbalul romanesc. Nu se gaseste nimeni sa bage 2-3 milioane la Rapid. La dinamo nu stie nimeni in ce ape se scalda Negoita. Iar la Steaua...se anunta vremuri foarte grele, daca nu se califica in liga poate ajunge in situatia celorlalti.
Mai bine ca nu a venit. Asta a bagat-o pe livingstone in rahat, aproape sa desfiintat echipa de traditie din scotia. Sa se duca inapoi in Italia la rRoma, nu il vrem aici
Bibirica fara bac, tu esti un fel de vaalah junior.. doar ca esti mult mai pr@st. Mai esti suparat pe natura..dupa ce ti-a facut?
Iata cine este acest Massone. ://www.scotsman.com/sport/football/spfl-lower-divisions/hearts-bidder-angelo-massone-is-a-thief-1-3008940
esti rau
Dap , asta e tristul adevar :) . Pace , ma intorc la treaba :P
Ca si inainte... nucleul de 8000-10.000...maxim 15.000 de oameni. Sunt realist...multi vin cand Steaua castiga, pe multi ii auzeam la Finala Cupei Romaniei cum urlau ca au dat 20 de lei pe bilet de parca scria 3-0 pe bilet pt Steaua pe el. Stelistii adevarati s-au delimitat de cei de rezultat la Steaua - Ajax, cand 15.000 de oameni si-au dat biletele inapoi dupa primul meci .... iar noi am fost acolo chiar daca existau 99% sanse sa fim decapitati de Ajax. Sondajul ala cu 4,5 milioane de stelisti...este partial adevarat. Adica lumea tine cu cate ceva sa-si ocupe timpul...insa fani indiferent de rezultat, care sa se prezinte la stadion, sunt de ordinul miilor, in cel mai bun caz 15.000.
hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....un italiano vero...hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.