Alte știri din fotbal
Culisele transferului lui Anderson Ceara la FCSB » Salariul și procentul păstrat de Csikszereda
0
Reduceri masive! Dinamo a lansat abonamentele pentru sezonul viitor
0
CFR Cluj are un nou antrenor! Ioan Varga a dezvăluit numele: „Sper să fie o lovitură pentru noi”
0
Paul Papp și alți 7 jucători pleacă de la Petrolul! » Insolvența bate la ușă, iar datoriile sunt SF: 9,3 milioane de euro
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Manchester City pregătește revoluția după Guardiola! Opt jucători pot pleca de la vicecampioana Angliei
0
A rămas fără suporteri! Naționala Iranului, lovită dur în SUA
0
„E mai bun decât Mourinho” » Iker Casillas propune un antrenor spaniol din La Liga
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Franța îi interzice accesul în țară ministrului israelian de finanțe, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
Respect FC Vaslui si pt adversari :O sa vedeti antrenamentu vasluiului
Adevarul este ca dupa inca 5 etape se va vedea clar cine ia titlul. Echipa cea mai buna sa castige! HAI ROMANIA! HAI VASLUI! RESPECT pt ADVERSARI!
sigur, nu e vorba de nick-ul tau, eu n-am nascut ieri:)) tu ti-ai facut cont nou special pentru mine! wow! atunci ma simt flatat, inseamna ca ai simtit o nevoie ascunsa sa-mi raspunzi neaparat.Bai `amice` toate `declaratiile` in care zici ca ma arunc sunt acoperite de argumente, dupa cum vezi nu eu sunt ala care tip la toate articolele despre rapid ca au facut blat, indiferent cat de mult mi-as dori sapiarda conra-candidatele cnad nu sunt suspiciuni, nu sunt si punct.Ar trebuie sa iei la rost pe fratiitai albi din julesti, cum v-am mai spus o sa ne aratati voi valoarea voastra in meciul direct, pana atunci ciocu mic si joc de gheare.
aici nu e vorba de nick-ul meu sau de "oo-le" mele...e vorba ca te arunci in multe declaratii.vezi ca fifa pe PS3 nu te face cunoscator in ale fotbalului.;)
1.CFR 2.Otelul Galati 3.F.C.Vaslui 4.Dinamo 5.Rapid Ura si la gara!!!
si tu ti-ai facut cont nou...special ca sa ma `certi` pe mine, cei care ma cunosc stiu ca nu am o problema cu gramatica, am o problema cu viteza la tastat, te astept o o discutie vis-a-vis de fotbal sa vedem pe ce argumente ma faci tu pe mine suporter de carton si daca vrei discutam si despre gramatica, daca te simti in stare , of course,micule erudit de julesti:)) p.s. puteai sa postezi cu nick-ul tau real..n-aveti 00, ciorilor!
Bravo!
si asa arata Clasamentul pe 2012 1. Chiajna 7 5-1-1 11-9 16p (+8) 2. Steaua 7 4 2 1 9 - 4 14p (+5) 3. FC Vaslui 7 4 1 2 11 - 7 13p (+4) inca putin si intra si concordia in carti.
mai pe romaneste: o oaie! beeeee!
Draga imitatie de suporter!Degeaba vorbesti de frustratile unuia sau altuia atata timp cat esti paralel atat cu gramatica,dar si cu fotbalul.Citeste,invata,documenteaza-te si dupa ai acceptul de a arunca vore catre alte echipe.Nu conteaza cu ce echipa tii....esti inca unul din cei multi si...banali...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.