Alte știri din fotbal
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
2
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Gesepistii se vor moraliști!!! Pai nu voi mă ați indicat lui Becali sa joace un amical la fel că UTA pentru a scăpa de carantină???? Jocul acela nu are treabă cu cantonamentul Stelei care fusese organizat bine...Desigur...voi nu va vedeți vina!!!!
Asta inseamna ca 3% pot fi donatori de plasma. Normal ca se dezvolta anticorpi dar nu suficient de multi ca sa fie acceptati pentru a dona. In loc sa scrii prostii mai bine vezi-ti de treaba ta.
Capsomani! Si mie mi-au sters un mesaj de 3 ori! Total anapoda!
Tot prost, tot prost?
Doar 3% dezvolta anticorpi!Au fost efectuate teste la nivel national pe persoanele vindecate de COVID-cu scopul de a depista persoanele care au dezvoltat anticorpi(pentru a fi recoltat sange cu anticorpi in scopuri medicale)!Iar cifrele OFICIALE arata ca doar 3% au dezvoltat anticorpi!Asta numai daca GG nu are el vreun medicament miraculos!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Multumesc. Doamne Ajuta!
Succes! Sper sa fie ok!
Am un motan care mai venea pe la noi, ii dadeam sa manance, aveam grija de el. El ziua umbla si pe la 4-5 vine acasa. Azi nu a venit. Si nu-i sta in fire sa lipseasca atat. Ma duc sa-l caut din nou.
Evident ca in turcia s-a infectat, pentru fc fcsb nu se aplica regulile. Intr-o tara civilizata echipa asta era sanctioanta cu -15 puncte.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.