Alte știri din fotbal
Chivu l-a schimbat pe căpitanul Turciei: „Și datorită lui m-am transformat! Ne-a acordat șanse tuturor la Inter”
0
Dezvăluie în premieră, fără ocolișuri: „Să investesc la Dinamo? Voiam doar imagine! M-a mirat Becali”
0
Deschidere de scor în România U18 - Andorra U18 » „Tricolorii” lui Ion Marin încep drumul spre EURO 2027
0
Ce știe Arda Guler, starul celor de la Real Madrid, despre România: „Sunt onorat să fiu comparat cu Gheorghe Hagi”
0
Știri din fotbal internațional
Scandalul de corupție se amplifică » Un club riscă o amendă de milioane și excluderea din prima ligă
0
Pep Guardiola și-a declarat admirația față de colosul din Europa: „Spuneți-mi când nu te bucuri”
0
Fostul antrenor al lui Gheorghe Hagi de la Real Madrid, diagnosticat cu o „boală teribilă”
0
Manchester United pregătește arena-gigant de DOUĂ miliarde de lire » Planul: să fie gata pentru finala Campionatului Mondial!
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
0
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Avertizare meteo ANM de ploi de până la 35 l/mp, ninsori și vânt puternic, ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
Celălalt Istanbul: partea întunecată a metropolei în care joacă România » ...
GSP SPECIAL
Patru tactici-cheie prin care Iranul poate forța retragerea SUA, chiar dacă ...
Libertatea
steaua ne-a furat 2 campionate in ultimii 4 ani,prin mijloace mult mai grave,zeci de meciuri aranjate,plase de bani plasate prin vestiare,tzag*nii ce sa mai...asta e protestul nostru!
sclavi!!!
CFR -RaPID UN BLAT ORDINAR.NUMAI RAU VOITORII POT SPUNE CA A FOST UN MECI CORECT.MURESAN SA NU MAI STRIGE HOTII,CACI EL ESTE CEL MAI MARE HOT.SA VA FIE RUSINE !
lacacatus jigodie ordinara venim dupa tine
steaua mizeria romaniei, romania tara de imbecili
ati vazut ciori stand capra? COPOS , SA O IAU PE ANA IN P-U-L-A SI SA FUG CU EA PANA IA cfr - ul campionatul.
e de neconceput, un blat infiorator. cea mai buna dovada, intr-un 'derby' s au dat 2 cartonase galbene, si alea din greseala. s-a vazut cata 'presiune' a fost pe teren si cat si-au dorit sa castige ciorile. 1 sut pe poarta asta e echipa de divizia B
Asa e AlbAlbastru.. Steaua a castigat totul prin EFRACTIE pana acum. Suntem niste EFRACTORI. Si o sa vezi tu ca ai dreptate si steaua o sa castige campionatul, tot prin EFRACTIE... incredibil... unde traiti bai fratilor? ce-ar fi sa va dam drumu in europa sa incercati sa castigati si voi prin EFRACTIE sa vedem puteti :)))))))))))
pt UTAforever Analizeaza ultimii 18 ani si ai sa vezi cine a avut anual cel mai lung parcurs european in timp ce alte echipe romanesti erau inca in pauza competitionala.
DA, A PLESNIT MORALITATEA IN GHENCEA! MAI SA FIU! NU E NORMAL NICIUN BLAT, DAR CAND A STAT CAPRA STELEI BISTRITA, PANDURII, MIOVENIUL, VASLUIUL ETC. SI VA STA SI BUZAUL ATUNCI ESTE CORECT? TOTI VOR SA NU IA STEAUA CAMPIONATUL NU SA IL IA CFR! DAR VOI NU VEDETI! ORICINE DAR NU MILOGII! IPOCRITILOR! CE TUPEU AVETI IN VOI, MAI STELISTILOR! CUM VRETI ALTFEL CAND STRIGATI SFIDATOR IN TRIBUNE "OLE, OLE AM PASAT BUTOANELE"? SEMANATI VANT, CULEGETI FURTUNA! IPOCRITI, HOTI SI LASI DE STELISTI!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.