DORINELE te admiram cand erai jucator la nationala acum te detest ca antrenor pe unde te duci lasi numa jale in urma dai drumu de la otelu pt ca ai ajuns un paria in fotbalu romanesc esti nul ca antrenor nene ....liga 2-a e si aia o provocare pt tine atat esti de slab

afara Dorinel k ne duci in B ma baiatule... pleaca de la echipa pana nu e prea tarziu... DEMISIA mizerie de antrenor... unde ai fost ai facut echipa praf...

gazistu
gazistu  •  20 Septembrie 2009, 12:54
Postat de pe 20 Septembrie 2009, 07:47

dupa ce ati trantit meciul cu steaua la pauza, ati jucat fotbal la galati... niste nesimtiti! unii dintre ei, daca nu toti

mare dreptate ai ... gazu putea bate steaua insa nu au vrut, meciu a fost trantit vorba ta, se vede cu ochiu liber unde jucatorii isi dau viatza, cu steaua lau trantit , tutule mama lor de nesimtiti, ai dreptate cisnadianule, si te asteptam la medias... multumim pt observatie, si eu iti dau dreptate....

holland
holland  •  20 Septembrie 2009, 11:51

care meci trantit ma acesta? tu ai vazut ambele meciuri ? cu otelul gazu o avut sansa in a doua repriza ca nu a luat 3 sau 4 goluri. singura faza de care au beneficiat cei de la gazu a fost faza golului. iar cu steaua am fost pe stadion ...cu ceahlaul de ce au pierdut 2-0 ca nici macar nu au miscat in front?

•  20 Septembrie 2009, 11:16

Pai nu trebuia sa-si ia Pustai punctele date Stelei ?! Logic

•  20 Septembrie 2009, 11:06

gazetari de 2 bani... tot ii dati inainte cum a batut otelul pe dinamo, voi chiar nu ati vazut meciul?cum a batut ? dorinel e o minciuna de antrenor,poate in liga 2 a sa faca fata.

•  20 Septembrie 2009, 07:47