Comentarii (67)
Preferatul Fetelor  •  25 Mai 2020, 00:51

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

catalynn  •  25 Mai 2020, 00:51
Postat de babuilie pe 25 Mai 2020, 00:46

și când dă banii-napoi? îi dă până la termenul impus de tribunal?

Te poți duce la el pe pagina de FB și întreba personal :-)))) Deocamdată are lucruri mai importante in agenda, ca de exemplu sa stingă ... Luminare (a) AMFB :-))))

tiberiu33  •  25 Mai 2020, 00:49
Postat de babuilie pe 25 Mai 2020, 00:46

și când dă banii-napoi? îi dă până la termenul impus de tribunal?

Postat de babuilie pe 21 Mai 2020, 20:53 hai că ai căzut de prost bă, că nu-s nuș-ce random visezi tu. și ca informație, nu-ți mai lucră azi nici un cioban fără carte de muncă. da, mă rog, nu știi tu cum e cu astea, cu munca. așa că taie-le mai scurte, bă deștept asimptomatic

tiberiu33  •  25 Mai 2020, 00:48

ni la el ....bah sa nu cazi de pe magar :)))))))))

babuilie  •  25 Mai 2020, 00:46
Postat de catalynn pe 25 Mai 2020, 00:41

Nu-i nevoie, se strâng siguri! A postat nea Florin la el pe pagina linkul ăla de la tine cu regulamentul UEFA unde scrie ca cluburile departamentale nu au drept de participare și monetizează bine merci clickurile milioanelor de fcsbisti care vor sa se convingă ca ne-a jjijji are dreptate! :-))))

și când dă banii-napoi? îi dă până la termenul impus de tribunal?

catalynn  •  25 Mai 2020, 00:45
Postat de spaniolu pe 25 Mai 2020, 00:08

Mai bune bah o steluta si lasa loc si de a patra....ca 3 ani ati stat in liga satelor, nu 2.

Vezi vecine ca nu e randoom!? E celălat animal din poza de profil! :-))) hee-haw! :-))))

catalynn  •  25 Mai 2020, 00:41

Nu-i nevoie, se strâng siguri! A postat nea Florin la el pe pagina linkul ăla de la tine cu regulamentul UEFA unde scrie ca cluburile departamentale nu au drept de participare și monetizează bine merci clickurile milioanelor de fcsbisti care vor sa se convingă ca ne-a jjijji are dreptate! :-))))

Preferatul Fetelor  •  25 Mai 2020, 00:37

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

babuilie  •  25 Mai 2020, 00:36

ce-i poianswaine, te lasă nervii? sau n-ai găsit destule ziare pentru vremea asta răcoroasă și tremuri?

spaniolu  •  25 Mai 2020, 00:33

***