Comentarii (19)
remarque  •  26 Mai 2020, 13:09

daca CFR castiga campionatul si daca isi doreste si reuseste sa intre in grupele EL, probabil va folosi iar doua echipe si atunci e esential sa ai doi portari si in general posturi dublate cu jucatori pe care te poti baza. Franarii sunt pragmatici, au reguli si se tin de ele. Plus ca Petrescu e omul care decide. Au prima sansa sa castige din nou titlul. Ce inseamna organizarea. Sau mai degraba dezorganizarea celorlalti.

sandi  •  26 Mai 2020, 14:04

Nu am citit articolul se înțelege din titlu ca este partinitor articolul. Poate nu stie cine a scris articolul ca cfr a jucat cu 2 echipe distincte anul acesta. 1 in cupele europene si cealalta in campionat. Asa ca titlul si articolul sunt inutile si rau intentionate. Asa ca luati va meseria in serios ca nu o sa mai citesca nimeni gazeta asta de 2 bani.

Claude SH  •  26 Mai 2020, 13:19

Nu s-a păcălit! Ajunge într-un mediu în care va fi respectat din toate punctele de vedere. La Fcsb avea maxim 5000 euro salariu, la CFR va lua 15.000 pe luna. Orașul Cluj Napoca îl va primi bine. În cei trei ani poate mai mulți, se va bucura de viata!

Gabriel Degeratu  •  26 Mai 2020, 15:09

Da,a gresit grav domnilor de la GSP,Balgradean a pacatuit rau de tot ca nu v-a intrebat pe dumneavoastra,ca nu v-a cerut sfatul . Totusi,e un pas inainte ca la un nou articol pro FCSB nu mai semneaza nimeni. Ati uitat sau va e rusine? E bine asa,pana in 15 iunie,dati o anonima pe zi,daca e sarcina de serviciu. Succes,tovarasi !

Alice Popa  •  26 Mai 2020, 14:25

Este, totusi, o mare diferenta intre a fi rezerva inocentului Vlad sau a valorosului Arlauskis!! La FCSB il folosea Becali doar cand gafa monumental... Messi.

Soos Vilmos  •  26 Mai 2020, 14:25

Mai bine rezerva la cfr ( echipa ce joaca in cupele europene ) decit titular la stina ciobanului( care joaca pe coclauri).

caesarone  •  26 Mai 2020, 13:32
Postat de ang3ldev1l pe 26 Mai 2020, 13:17

S-au folosit de el cat sa "apere" bine poarta celor de la FCSB.

E vina lui Gigel ca nu i-a reinnoit contractul din timp, acum trebuie sa caute portar...

ang3ldev1l  •  26 Mai 2020, 13:17

S-au folosit de el cat sa "apere" bine poarta celor de la FCSB.

caesarone  •  26 Mai 2020, 13:12

De ce sa se pacaleasca, chiar si daca va fi rezerva, contractul merge inainte...

bast  •  26 Mai 2020, 12:08

și care este problema că nu va juca? Va fi cel mai bine plătit spectator de la meciuri.

  • 1
  • 2