Alte știri din fotbal
Echipe la Turcia - România: GSP a avut dreptate! Așa va juca Lucescu diseară!
35
Arena lui Beșiktaș e „casa” Teodorei Meluță » Sfaturi utile pentru fanii români: „Atenție la transport!”
0
Ionuț Rada îi cunoaște secretele amicului Calhanoglu și le dă sfaturi „tricolorilor”: „Să aibă un cod de comunicare. Nu se vor auzi în vacarm”
0
Dorinel Munteanu, despre jucătorul lăsat în afara lotului de Mircea Lucescu: „Va veni și timpul său”
0
Știri din fotbal internațional
Îngrijorarea în privința lui Jamal Musiala! » Pierde Mondialul 2026?!
0
Gennaro Gattuso, selecționerul Italiei, înaintea barajului pentru Mondial: „Aud voci care îmi spun asta”
0
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
Dupa ca ce te cheama ca pe meseria lui jiji, mai dai si cu palma-n el, in mijlocul potecii! Aveti 18 puncte , e adevarat, dar cate le-ati castigat pe teren? La mioveni? Cu echipe care sunt pentru voi ca “angajatii pentru jiji! Bataita prin europa si umilinta, pe-aia nu o vedeti?
Si nu te-a luat si pe tine, postac mimaoist? Ca din banii pe care ii face la fitzuica de impachetat peste si-ar permite nea *** sa duca toti mimaoistiiin Maldive!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Raureanu e in concediu in Maldive, ceea ce, evident, tu nu iti permiti din salariul de postac gigist.
Voi trebuie să vă arătați îngrijorarea pentru dispariția lui Remus,nu să vă preocupați de ce postez eu.Sincer sunt foarte îngrijorat de dispariția lui din peisaj chiar în timpul acestui scandal care zguduie fotbalul românesc.Remusică era activ de felul lui,dar se pare doar pe subiectul Becali,pe subiectul Neluțu este mucles.
Esti printre putinii care s-au prins ! BRAVO !
Pt. adicluj79 -știi tu ce-aia granița baa ca daca nu treceau alții Carpații in 1916 vorbeai lb.maghiara acum și echipa ta kvsc nu mai fura atât dincolo de munți , bai Ciurlin burli …
E greu pentru Fcsb sa facă show în Gruia. De regula.pleaca cu coada între picioarele mioritice
Ce galerie are Becali?unde e teren propriu?Denigrați o echipă cu 18 puncte din 6 meciuri și mâncați ceva că este în cădere liberă. Cât mai plătește Becali de frică că iar o încasează mâine seară.
Ceea ce se întâmplă pare sa fie în defavoarea CFR-ului, dar e și în defavoarea antrenorului Sumudica care va fi perceput ca ține cu dinții de clauze contractuale și ca nu vrea sa ajungă la înțelegeri. Adica el nu e în situația în care a câștigat ceva, un titlu, o primavara europeana, ceva de care sa se lege. E adevărat 6 victorii din 6, dar fără meciuri în derby-uri cu Fcsb sau CSU Craiova. Nu a obținut încă nimic sa se lege de clauze. Din contra, cred ca în meciul cu Young Boys se putea face mai mult în ceea ce privește psihologia jucătorilor care în meciul retur la 1-0 dădeau călcâie, jucau la mișto. Un alt patron se va gândi mult înainte sa îl ia pe Sumudica.
Ma, cate conturi ai? La voi la cele 4 consoane, asa va numarati suporterii? Ii inmultiti cu numarul de conturi?:))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.