Alte știri din fotbal
6 lucruri care nu s-au văzut la TV » Ce au strigat fanii veniți la Constanța după ce elevii lui „Pancone” și-au asigurat prezența în play-off!
0
Fără precedent! Becali anunță „cutremurul”: NU se va mai prezenta FCSB la ultimele două meciuri?!
22
Ianis Zicu a făcut show la conferința de presă: „Cei din camera VAR ar trebui suspendați 20-25 de etape”
1
Lui Daniel Pancu i s-a făcut rău după Farul - CFR Cluj: „Aceste lucruri i-au afectat starea de sănătate”
2
Știri din fotbal internațional
Ce notă i-au dat italienii lui Cristi Chivu, după Inter - Genoa: „Nu era clar că se va întâmpla asta”
0
Inter pune pansamentul peste rana din Liga Campionilor cu echipa lui Dan Șucu » Succes cu Genoa și 13 puncte avans față de AC Milan
0
Dennis Man, un nou gol în campionatul Olandei
1
Show total în Borussia Dortmund - Bayern Munchen » Cinci goluri într-un meci de poveste
0
Lifestyle
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Soția titularului de la FCSB, la prima apariție pe Arena Națională » Cum a fost surprinsă în tribune
2
Ce zboruri dus-întors București-Tel Aviv pot fi anulate după ce Israelul și ...
Libertatea
„Fiecare pilot avea un nume”. Culisele atacului israeliano-american asupra ...
Adevărul
Ovidiu Stângă a povestit cum e în Qatar, după bombardamentele de azi: „Nu ...
GSP SPECIAL
Ayatollahul Khamenei este mort. Israelul are o fotografie cu cadavrul lui. ...
Libertatea
Dacă tot zici că ești avocat , cam câți bani aș putea face , dacă i-aș da în judecată . după dezinformarea asta care-o face zilnic gsp , cum că există Steaua ? Că mă minte în față ...
Schimbarea fata de anii precedenti e ca acum avem 2 echipe praf fata de anii precedenti cand doar dinamo era praf
Inca se ”livreaza purcelul baban” ....an de an !!!!
Dinamo - Steaua a fost si ramane mereu acelasi : Unicul Derby. va recomand sa studiati temeinic Istoria Fotbalului Romanesc, apoi sa va apucati de scris, intrucat este evidenta nestiinta care va domina nuvelele ilare si uneori vulgare. domnilor, acea Istorie pe care Domniile Voastre nu numai ca nu o cunosc, dar o si ignora, va ofera felurite statistici ale Unicului Derby, iar unele dintre ele v-ar putea surprinde, daca ati fi capabili sa intelegeti si sa 'ardeti' fotbalul, si el pe Dvs. ei bine, au fost ani cand Unicul Derby se disputa intre ocupantele unor locuri nedemne, la prima vedere, intr-un asemenea match traditional, caci ambele teamuri nu se nimereau in cei mai grozavi ani ai lor. si e vorba despre confruntari ce au avut loc in perioada lor de maxima dominatie asupra Diviziei A, mai ales din partea lui 1.das Erste Dinamo (anii '60-'85). erau ani cand nu doar steaua nu ocupa locuri fruntase la momentul Unicului, dar nici macar Dinamo nu se situa pe locuri mai onorabile. si viceversa, dupa '92, pana spre 2000, sau din nou, cu steaua ceva mai in spate, prin anii 2000-2008. si din nou acum, cu Dinamo in regres, in ultimii ani. deci, Istoria e mereu ciclica Domnilor, acest postulat filosofic va este strain literalmente, iar ignoranta conduce intotdeauna la productii distorsionate si inacceptabile. retorica ne invata ca un deja vu nu se mai demonstreaza, si chiar daca ignoranta Dvs este un 'dat' pentru adevaratii microbisti, parca ar fi cazul sa va scoliti oleaca.
Acolo le este locul,acolo au stat tot timpul,sub noi.
Foarte corect,fcdb1948 este o clona,dar totusi,au un titlu in palmares,nu sunt chiar nimeni in drum.:))))
:))))))))))))))))) Care suporteri? ai vrut sa spui membrii de partid.
Daca nu castigati in conditiile astea complet potrivnice Stelei, va retrageti din fotbal? Ma refer la voi, suporterii lui Dinamo.
De ce dinamovistilor le este rusine sa recunoasca ca sustin fcdb1948,clona lui Negoita,cu un singur titlu in palmare?
talpan nu prea mai vorbeste dar a inceput sa vorbeasca jiji. asta tine si sabia sfantului gheorghe, dreptatea, cateva iconite, balanta, dex-ul si legea....toate intr-o singura mana. pai poate talpan sa se puna cu el?? :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.