Alte știri din fotbal
Csikszereda a pierdut amicalul în fața nou-promovatei din Cehia
0
Ricardo Sousa s-a decis » Ultimele detalii după cantonamentul din Polonia al celor de la Petrolul
0
Mihai Stoica susține că luni va avea loc prezentarea celor doi fotbaliști la FCSB
3
Rezultatul obținut de CFR Cluj în cel de-al doilea amical al verii
0
Știri din fotbal internațional
Deschamps s-a temut pentru Mbappe: „Aveau de gând să-l facă bucăți!”
0
Tăvălit tot meciul, Mbappe n-a mai rezistat la interviuri: „Știm și noi! Duceți-vă dracului!”
0
Imaginile care l-au transformat pe Mbappe în „inamicul numărul 1” în Paraguay! Ce s-a întâmplat după fluierul final
0
Marea favorită Franța s-a chinuit teribil cu Paraguay: un penalty a făcut diferența! Cine îl așteaptă pe Mbappe în sferturile de finală
2
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
6
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Donald Trump, „șocat” de faptul că zeci de milioane de iranieni îl plâng pe ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Chris Caffery, chitaristul trupei americane Savatage: „Sunt foarte puține ...
Libertatea
Daca este asa cum zice Lupescu, de ce nu se iau masuri drastice impotriva arbitrilor ? Daca un sofer greseste pe strada este amendat, i se suspenda permisul sau este inchis. Si cu arbitri ar trebui sa se faca la fel. Praf in ochii lumii, totul este aranjat intre FRF, Liga, arbitri si finantatori. O cooperativa unde se castiga multi bani. In rest, meciuri proaste si circpentru public.
Domnule Lupescu,nu credeti ca e tardiv sa recunoasteti acum asta dupa ce cu acordul federatiei si al asa zisei ligi profesioniste ,acest neicanimeni din fotbal numit gigi becali, de 5 ani face jaf in fotbalul nostru...Dintr-o echipa ,altadata respectata in Europa a facut un nimic.Chiar nu va intrebati de ce Steaua e huiduita pe toate stadioanele si daca castiga acest campionat ,e si meritul sefilor fotbalului ca au tolerat si chiar ajutat astfel de jafuri.
Pana acum o saptamana daca zicea gigi ca apa nu e uda asta se jura si pe ma sa ca e ca gigi! Tarfa cu 2 fete!
S a gasit cine sa comenteze! Asta care sarea ca ars cand zicea cineva de steaua! El i a ajutat pe steaua sa fie pe locul pe care se afla acum! Ce jeg de om! Incredibil!
@DIDI "iar CFR bate cu 3-0 si GATA!" - asa a zis cfr si inaintea meciului de la Mioveni ... si la final nu a fost chiar asa ... mai uitati-va si la meciurile voastre lasati steaua care are cine sa se uite si la ea ;) daca cfr-ul iese pe 2 este doar vina ei ...si inseamna ca doar de locul 2 e ...
Oricum cfr nu va bate pe Gloria...
Faci acum pe corectul, dupa ce ti-ai umplut buzunarele? Pe prcursul intregului campionat nu ai vazut ca arbitrii sunt cumparati?Acum dupa ce tu cu Sandu,Dragomir s.a.,a-ti jucat dupa cum v-a cintat cacareaza de Becali,faceti pe fetele neprihanite.Sa va fie rusine nesimtitilor.
Practic Lupescu instiga la furt impotriva Stelei...Nu e corect, ar trebui sa isi dea demisia sau sa fie demis. Dar nu cred ca se va intampla asta.
este adevarat, Steaua a fost mult avantajata, nu cred ca merita sa castige campionatul. Dar cred totusi ca-l .... va .... PIERDEEE! Pierde cu Dinamo cu 1-2 iar CFR bate cu 3-0 si GATA!
DACA 7 PRO INSEAMNA 7 VICTORII, IAR 15 PRO INSEAMNA 1 VICTORIE E CLAR. ANALIZA NU ESTE CORECTA, DAR STEAUA VA LUA CAMPIONATUL, PENTRU CA DIN AMBITIE BEcali A ARUNCAT LA BATAIE TOTI CEI 10 MILIOANE EURO. PENTRU TOT CE SE INTAMPLA, PRESA ESTE DE VINA!!!!!!!!! DAR VA PLATI CURAND.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.