Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Nicușor Dan merge în continuare pe mâna lui Eugen Tomac ca premier și acuză ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
Forza Dinamo! Mure lu' bashinescu si pd-lasilor paraziti!
Câți bucureșteni sunt aici pe forum ? O mana !
E poza de acum o lună . Mi-a mai crescut parul si o sa fac o poză cit de curind .
Sevos ! Nu ți-a mai crescut părul ? : )))))))
Galeria lui Dinamo cică e pro DD !!
Nu stiu e complicată treaba dar am spirit de observatie . Daca se reintoarce va avea probleme cu bucurestenii . Vin toti din concediu si o sa iasă tărăboi mare .
Nu Germania este la bara bara cu Rusia si Putin si sunt ca in perioada cand pactul Molotov Ribentrop au impartit estul Europei . Se pare ca Merklel si Putin au luat decizia sa faramiteze Rep. Moldova in mai multe bucatele gen Transistria ! Trag astia 3 de noi : Uncle Sam , al patrulea reich Rusia !
Germania a insistat la uncle sam de aia a intervenit sua in favoarea basinescului .
Este ca in noiembrie 1989 dar cel mai rau este ca lumea s-a saturat de Uncle Sam mai mult decat de chior ! Pacat ca noi dupa polonezii eram din estul continentului cel mai sincer popor proamerican si Departamentului de Stat pentru Afaceri Europene dau cu muci in fasole . Mark Gitenstein este lobbyist legal dupa legistlatia SUA la noi activitatea lui de acasa este in legea romaneasca inalta coruptie si DNA l-ar aresta pe loc ! De ce diferenta asta de legislatie SUA RO? La ei lobbyistul este legal la noi Daniel Morar te leaga ?
Dacă revine iesiti 50000 si dati-l JOS !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.