Alte știri din fotbal
Ploaie torențială la primul antrenament al lui Marius Baciu la FCSB: ce s-a întâmplat la Berceni
0
„De ce n-au căzut la pace?” » Interviu-eveniment cu Antonie Solomon, despre titlul Craiovei, Mititelu și Rotaru. Reclamă: „Sunt două blaturi care m-au scârbit!”
0
CFR Cluj nu renunță! Ioan Varga vine din Africa să-l convingă pe Pancu: toate detaliile din culise
1
FRF a anunțat cele mai bune academii de copii și juniori din fotbalul românesc » Unde se află Dinamo și FCSB + surpriza de pe podium
0
Știri din fotbal internațional
O docentă în retorică: „Chivu are discurs aristotelic!” » Sky Sport i-a dedicat documentarul „Cuvintele titlului”
0
După ce Gică Hagi a anunțat decizia în privința lui Alexandru Mitriță, atacantul a fost din nou decisiv
0
Aston Villa - Freiburg, duel final pentru trofeul Europa League » Echipele probabile
0
Lotul lui Haiti, la prima participare la Mondial după 52 de ani » Doi jucători din Premier League
1
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
7
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
inseamna ca asta e valoarea si a stelistilor , in speta radoi ,unde s-a transferat ?? nu la arabi ??? ce prosti vorbesti ...esti penibil
pai si ala la fel e stai linistit ca nu-l apar..asta e valoarea fotbalistilor nostri la ora actuala
esti dobitoc :)
:)) cat de ipocrit esti , de talibanul arab ratoi radoi ce sa mai zicem ?:))
asta e valoare lui niculae si in general al dinamovistilor..pentru Al-Kuweit si alte echipe de talibani
nu te pui cu ''olimpicii' hombre:))
pe de alta parte, esti si prost. eu m-am referit la meciurile din ianuarie incoace. in care niculae a dat nu 4 goluri cateam zis eu, dar cel mult vreo 6. care 19 in 29 de meciuri zici tu? in toata editia trecuta, aa,aia da. dar eu ma refer incepand din ianuarie incoace. am zis clar. daca nu ai rabdare sa citesti, nu citesti atent, sau nu intelegi, du-te ma afara si lasa-ne, da ?
normal. l-am luat in 86. adica acum vreo 26 de ani. ce am spus eu a fost o ironie. de la inceput pana la sfarsit. daca esti limitat nu ai cum sa o pricepi. tocmai ai dovedit asta. tine de retorica deja. succes pe mai departe.
sper sa nu plece. nu vreau sa joace Tucudean!!!
Daca era la Stoaia valoara vreo 10 milioane de euro , dar asa...................
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.