Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
5
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Benzina și motorina s-au scumpit la toate benzinăriile: carburanții sunt ...
Libertatea
Jurnalistă din Rusia, condamnată la 12 ani de colonie penală pentru ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Cei doi deputați care nu au votat noua Lege a Integrității, prin care ...
Libertatea
ba eu am fost atunci la meci . dupa ce am venit am si spus ca imi vine sa imi bag deva in el fotbal si ma apuc de sah . _ nu mai fi Nastratin Hogea ... ca nu am tinut cu CFR-ul am tinut cu sibiul in acel meci _
Nu bă eu sunt bucurestean de 3 generatii . Iubesc Bucurestiul . Atit .
Sub o râpă stearpă, pe un râu în spume, Unde un sihastru a fugit de lume, Cu vărsarea serii un străin sosi. — „Ștefan al Moldovei vine a-ți vorbi!" — „Ștefan al Moldovei, Daniel îi spune, Să aștepte-afară! Sunt în rugăciune."
Face misto :)))
Bă acuma pe bune inteeg sa fi de oriunde vrei tu si sa tii cu cine vrei tu dar cind joaca orasul unde te-ai nascut tu cu echipa ta de inima din bucale sau cluj sa iei macar o pauza de bun simt citeva zile . Albu m-a enervat rau. Desi e sibian a scos articolașul ala la citeva minunte dupa meciu cu Cfr-ul umilindu-si orasul . Sibiul chiar merita sa castige atunci . Tot gasea motive ca a fusese semnalizat un fault la Beto, etc..fantasmagorii puerile !1
inca o obrazncatura mica off-topic
Si cind te-ai sculat , tot Ciobi a ramans
Sihastru zici? sper sa fie doar numele nu si obiceiul. pana acum ziceai ca ai doar niste rude in ardeal si in rest cu catel cu purcel pe magheru, acum va'ti intins si in oltenia?
zi ba cand vi la SB sa iti dau una dupa cap sa iti revii si sa bem o bere ... sa vezi ce frumos este pe la "tzarani"
nu s-a schimbat nimic. ar vrea clanul fecalist si slugile de ghesepizte.... bonetti este deja antrenorul lui dinamo....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.