Alte știri din fotbal
„Dobrin sau Hagi?” » Singurul antrenor care i-a șlefuit pe ambii „magicieni” i-a răspuns lui Ioanițoaia + Cum se menține tânăr la 90 de ani
0
Pedepsit! Daniel Pancu l-a trimis la echipa a doua: „O să înțeleagă până la urmă”
0
„Spălare de bani” » Scandal în Bănie cu hotelul-fantomă de pe „Oblemenco”
9
Victorie la FIFA! Clubul din Superliga a câștigat procesul și are de încasat 1,3 milioane de euro
0
Știri din fotbal internațional
Tabloul semifinalelor Conference League: Răzvan Marin, eliminat de Andrei Rațiu, după un retur dramatic la Atena!
0
Gest de suflet pentru Mircea Lucescu, după ce a marcat în AEK Atena - Rayo Vallecano
0
Ionuț Radu, inexistent pentru spanioli, după dezastrul cu repetiție de la returul cu Freiburg » Ce notă a primit românul
0
Andrei Rațiu, catastrofal la Atena: două faze în care și-a „îngropat” echipa
1
Lifestyle
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
ati dat batrini aparari ca nu mai dadeau randamentul dorit si ati adus tot batrani? de ce la-ti dat pe rada ? la 26 de ani era bun abia si-a intrat in mana dupa atata amar de vreme cat la-ti chinuit rezerve .ati adus toti pensionari de la alte echipe , de ce ca sant gratis ?
O gramada de bani "aruncati"degeaba! Mai pune langa cei 500000 inca 1 milion si adu un FOTBALIST !!! Iar ca fundas central adu-l pe A.Iacob si chiar pe I.Mihai.Dar ptru asta trebuie mai intai "ochi de ANTRENOR"si dorinta de a munci ptru STEAUA !!!
A luat pe Ghionea 100000 si il cumpara pe Ouon cu 500000, asta da afacere! Chiar sa fie Ouon de 5 ori mai bun ca Ghionea?!
mare strateg gigi! jos palaria...eu zic ca pe la 15-20 martie "unu" asta va costa 120.000 maxim. auziti-l si pe stoichita vrea doi fundasi centrali! hai ca te bufneste rasul nu alta! a-ti avut in lot 2 fundasi cu experienta, i-ati indepartat si acum va milogiti de ciprioti...sunteti tari nene! pandi,trezeste-te tata sau lasa-ne si tu!
Steaua "va trimite un fax cu noua sumă pe care e dispusă să o ofere: 500.000 de euro, aproape dublu faţă de prima propunere, cifrată la 300.000 de euro." Daca ziaristii astia de la gsp ar avea putin simt al masurii si-ar da seama ca 500.000 nu e "aproape" dublul sumei de 300.000, ci doar cu 67% mai mare. Sa nu va trimiteti CVul la WSJ, rad aia de voi.
Start inscrieri sezonul III ,campionat de fifa 10 cu premii ,id vs id ,add id master_boy1981 pt detalii-
Start inscrieri sezonul III ,campionat de fifa 10 cu premii ,id vs id ,add id master_boy1981 pt detalii,,,,,,,,,,
Daca se va duce campionatul puneti tinerii in echipa. Ce sa faca Alex Iacob la echipa a doua ? De ce nu e in cantonament cu prima echipa ?
Nu mai avem oricum sanse la campionat. Vom luat multe goluri pentru ca pentru a se suda un cuplu de fundasi centrali e nevoie de mai mult de o saptamana sau doua de pregatire impreuna...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.