Alte știri din fotbal
Campionul cu Dinamo a ales: echipa lui Kopic sau echipa lui Nuno Campos?
0
U Cluj l-a găsit pe înlocuitorul lui Coubiș » Vine din Italia și are 26 de meciuri în Serie A
0
A numit pozițiile deficitare ale Craiovei, după ce Coelho a cerut întăriri: „Dar să intre direct!”
0
Pleacă Alexandru Musi? » Răspunsul lui Nuno Campos
0
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a fazei ligii din Europa League » Cum arată urnele
0
Universitatea Craiova își află azi adversarele din Conference League » Varianta cu granzi din Anglia, Spania și Italia
10
Procesul din tei! Uli Hoeness, în banca acuzațiilor dintr-un motiv bizar
0
Al doilea jucător transferat oficial pe axa Manchester City - Tottenham
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
Val de indignare pe pagina de Facebook a președintelui Nicușor Dan, după ...
Libertatea
Tensiuni energetice la nivel înalt: Norvegia acuză UE de ipocrizie în ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
„Cât de stupizi să fim?” Generalul (r) Dorin Toma și Liviu Pleșa, ...
Libertatea
pfff... din ce in ce mai nasol.
am vazut la confruntare niste idei foarte interesante deale lui Iohannis, sunt unele precum: 1. reducerea tva la 19 la suta 2. inapoierea salariilor si pensiilor bugetarilor la 20 la suta 3. bani pentru spitale,strazi,infrastructura,etc
Forta CFR !!! Cred ca o sa planga multi postaci pontisti si anticfr-isti zilele urmatoare ! O sa aiba inca o dezamagire !
Nu e nicio problema ca Paszkany a votat cu Ponta. Avem un neamt la conducere care face jocurile ungurilor, si Transilvani va fi independenta. Cum dealtfel ar fi si normal. Se vede ca cam toti din Ardeal l-au votat, inclusiv romanii. O sa avem bani pt. infrastructura, autostrazi, spitale si scoli etc. Banii vor ramane aici si nu vor merge spre baronii PSD, care oricum vor intra la parnaie. O sa traim mult mai bine fara mitici si fara cei care nu s-au bronzat vara aceasta.
nu cred asta ... mai degraba cred ca aceste 2 cluburi vor fi umbra Stelei in urmatorii ani !
I-am spus domnului Paszkany sa nu spuna public ca voteaza si-l sustine pe Ponta pt ca isi risca, libertatea, averea si clubul. Nu a vrut sa asculte si acum va suporta consecintele implicarii politice in campania electorala. Acum CFR Cluj va disparea si noul club al maghiarilor va fi doar Asociatia Sportiva Ardealul Marosvásárhely o sa-i ia locul si va fi bine finantat din banii publici de catre primarul basist Florea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.