Alte știri din fotbal
Antrenor exclus pe viață de UEFA, după ce și-a filmat pe ascuns jucătoarele
0
Varga a jucat „all-in” în bătălia cu Becali și a ajuns într-o situație-limită » Clauza care dă planurile peste cap la CFR Cluj
3
Președintele lui U Cluj, acuzații-„bombă”: „Craiova nu a fost fair-play”
4
Mario Felgueiras, despre viitorul Universității Craiova: „Ideea e să dominăm România!” » Comparație între Mirel Rădoi și Filipe Coelho
11
Știri din fotbal internațional
Și-a rupt degetul la încălzire, dar și-a ajutat echipa să câștige Europa League: „Nu m-a afectat”
0
Unde merge Casemiro, după plecarea de la Manchester United
0
Daună totală! Musiala, accident auto cu pagube de 200.000 de euro
0
Lotul Curacao pentru Campionatul Mondial » Vor scrie istorie cu un antrenor celebru
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Românii plătesc facturi record în luna mai. De ce listele de întreținere au ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Tanczos Barna vrea să reactiveze sistemul antigrindină care nu se știe cât ...
Libertatea
e atat de simplu. la data x, in ziua terminarii campionatului, avem 4 echipe retrogradate sportiv si alte 14 echipe cu licente valabile pentru sezonul 2012-2013. la data y, cand incepe campionatul 2013-2014, vom avea o parte din cele 14 echipe de mai sus cu licente valabile pentru noul sezon si 4 echipe care vin din liga 2, iarasi, cu licente valabile. In aceasta ecuatie nu intra sub niciun motiv echipele retrogratate sportiv la final de sezon 2012-2013. deci, orice ar face nenea hagi sau prunea, au retrrogradat ca s-au clasat in coada clasamentului.
CAND SE VA TERMINA ACEST COSMAR AL FOTBALULUI ...AU DISTRUS CRAIOVA , ARGESUL, TIMISOARA , DAR TOT NU SE LASA ....FOTBAL ADEVARAT - ZERO ...
pune-i tatutule si pe Farul, ca si ei mananca o paine amara in B!
da tata, asa e, corect!
Ma intreb oare cand va fi extirpat cancerul fotbalului romanesc numit Sandu si Dragomir ! ? Nu am dorit puscarie la nimeni dar astia doi o merita pe deplin ! cand va functiona justitia romana ?! hotia si nesimtirea dein randul federatiei si ligii reflecta pe deplin situatia intregii societati din Romania ! FIFA si UEFA ar trebui sa se sesizeze si sa ia masuri drastice cu Romania ! Chiar daca vor avea de suferit si cei ce sunt cinstiti ! doar asa cred ca sar putea pune ordine in fotbalul romanesc !
Divizia B o sa fie mult mai frumoasa decat LIGA lui Sandu si Mitica cu Rapid ,Timisoara,Craiova FC Arges UTA, Oradea .Bistrita U Cluj Puscariabililor le-ati curatat pe toate
Sandule ,in liga1 o sa joci tu cu MATA si cu Mitica Dragomir,la PUSCARIE cu voi hotilor
LIGA A II A IN TOAMNA VA FI DE O MIE DE ORI MAI ATRACTIVA DECAT ,, LIGA LU MITICA,, .INCHIPUITI-VA MECIURI CU TRIBUNE ARHIPLINE CRAIOVA , RAPID, U CLUJ, FC ARGES, UTA ... SI IN LIGA LU MITICA : CHIAJNA , DAMILA MACIUCA,VIITORUL CONSTANTA , CFR CLUJ ...JALNIC ..
Si cu Sportul cum a fost "situatia" nenorocitule???
Si cu Pandurii cum a fost, "situatia", nenorocitule????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.