Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Bosniacii acuză: „Un soldat ne-a spionat antrenamentul pentru Gattuso!”
0
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Resursa rară găsită în vechile mine din Apuseni. Ignorat mult timp, telurul ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Draga Mircea..... imi pare bine ca poti sa vorbesti asta inseamna ca Raluca e mai bine a terminat tratamentul ..dar cred eu ca tu ai inceput sa iei prafuri si ca sinusurile tale acum sunt din Diamant...daca tu ne garantezi ca de acum inainte toate meciurile unde se arunca ceva din galerie inspre teren se vor oprii si echipa Organizatoare va fi penalizata suntem de acord cu tine si cu LACHEUL de LUPESCU .....dar te rog ai grija de tine ca JIJI o sa te caute cu Smarandescu sau cu pusca ..asa ca ..
Bai fratilor, penalizati si Cluju cu vo 10-15 pt.,gasiti voi ceva acolo, ca sa nu mai aveti emotii pana la sfarsit. Asta, ca tot va intruniti miercuri toti ...De nu, iar brichete, scaune, tudor, deaconu....
Te doare nasule de finatu'. Pai daca i-ti e fin normal ca te ustura, ca doar fekaly te-a pus sus...Iar zmiorcaitu' de lupulescu normal ca e o sluga si l-a detasat pe deaconu-Martz (femeia de casa), poate, poate vine o bricheta spre el...Apropos ce face fiita mai trage linii?
Sunt dinamovist de 40 de ani.Mai imi plac f. mult Poli Tm si Rapid.Nu suport scarbele,javrele si idiotii,(stelistii)pt.ca sunt multi si prosti la fel ca seful TURMEI si ca jevrutele lui de paza(arga&ady) Felul cum au fost furati rapidistii,reprezinta culmea suprema a JAFULUI in FOTBAL.
Cretinul de Base,este de acord cu idiotul de cioban.!!!(cine-s cei mai mari BADARANI&MITOCANI)ai tarii? AI DREPATE FRATE CA N-A AVUT CUM SA-I AJUTE. BRAVOOOO ! ESTI TARE.
Un arbitru destept,poate ajuta in multe feluri o echipa.!A ajutat-o astfel,pt.ca nu a avut ocazia s-o ajute precum TUDOR.!!!!!
DE CE ANUL TRECUT LA SCANDARILE RASISTE ALE SUPORTERILOR STELISTI NU ATI DEPUNCTAT CLUBUL STEAUA ASA CUM SPUNEA FOARTE CLAR RECOMANDAREA CIRCULAREI EMISE DE FIFA??????DE CE ATUNCI N-ATI APLICAT REGULAMENTUL SI ACUM VRETI NEAPARAT SA-L APLICATI DESI SE STIE CA DOAR IN MECIURILE DIN LIGA CAMPIONILOR S-A LUAT MASURA PE CARE VRETI S-O LUATI ACUM CU AMARATII ASTIA DE LA RAPID. DACA SE INTAMPLAU LUCRURILE ASTEA IN GHENCEA SAU IN STEFAN CEL MARE ATI MAI FI PROCEDAT LA FEL?????SA VA FIE RUSINE!!!!!
victoria,dinamo,steaua, mi-e sila, asa s-au obisnuit sa castige meciurile asa o tin
...pt zoom! Auzi nenica spune-mi si mie ce a aratat steaua in UCL?! inafara de Carlos, Banel si faptul ca anul trecut si-a luat-o in grupe peste tot! Fiti barbati dracu' si jucati fotbal, aici ma refer la toate echipele din Romania. Iar de Becali mi-e scarba! Cu ce drept iese el sa zica ca e salvatorul Romaniei?!...hai sictir!!!
Bah tampitule RAPID1923 pai ce naiba vroiai sa faca stelisti sa stea pe teren si sa se ia la bataie cu rapidisti ca corturarii aia aveau tupeu...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.