Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
Domnu' Sandu...daca iti pot zice asa...Sa'ti dea Dumnezeu sa'ti moara fiica!!!!
il vrei la Steaua???
“Si am mai vazut sub soare ca pe scaunul dreptatii sta faradelegea si in locul celui cucernic cel nelegiuit. Si am zis in mintea mea: Dumnezeu va judeca pe cel drept ca si pe cel nelegiuit, caci este timp pentru orice punere la cale si pentru orice fapta”. (Ecleziast, cap III, 16-17).
si uite asa era sa faca corleone de bani,dar nasu sandu ia dat peste nas,mu.i.ta corleone
asa da nasule,ce e corect e corect,decizie corecta
pai bine fratilor , dar la fc bihor ii alta problema a primit licenta si ulterior sa faca recurs viorel duru sa se retraga licenta pentru o tampenie ( datorile find resalonate deja ) nu inteleg ??? aia de acolo stiu ce fac , sau tr sa intervina sefii sa ii indrume pe drumul cel bun ?? si inca ceva , cei de la mioveni se laudau ca o sa promoveze oricum in prima liga la sf campionatului , mie nu imi miroase ceva a bine , dativa si voi cu parerea va rog
TRAIASCA COMUNISTUL MIRCEA SANDU! TRAIASCA HOTZIA! TRAIASCA HOTZELUL! TRAIASCA VIITOAREA CAMPIONA CFR! OARE CUM A LUAT DINAMO LICENTA CU DATORIILE URIASE PE CARE LE ARE?
Ponturi,discutii, biletul zilei la pariuri: hmd20*.*b*l*o*g*s*p*o*t*.* c*o*m . Astept opiniile voastre.
Nu vreau ca Poli Timisoara sa joace in Liga 2 seria 1, lasati Poli Timiosaoara in liga 1, jucatorii echipei nu merita sa sufere din greselile altora !!!
DE LA 10.30-12,30 AVEM BILETE//////
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.