Alte știri din fotbal
În mijlocul play-off-ului, Filipe Coelho a semnat: „Mult succes, Mister!”
0
Ioan Varga îi răspunde violent și-l acuză public: „Cine e Mafalda ăsta? Escrocherii, el e deștept, toți sunt proști”
0
Valeriu Iftime pune presiune pe Marius Croitoru înaintea meciului cu FCSB: „Vreau să văd asta” » Cine va absenta contra roș-albaștrilor
0
Veste de impact pentru Dinamo! Premieră după 9 ani
0
Știri din fotbal internațional
Yamal intervine vehement, după scandalul de la Spania - Egipt: „Intolerabil! Ignoranți și rasiști”
0
Squadra Azzura, în colaps! Fostul idol italian din Ștefan cel Mare, fără milă: „Și dacă ne-am fi calificat, n-am fi stat mult acolo”
0
Reacție acidă din România la adresa Squadrei Azzurra: „Trage ăla ca un cioban. Parcă nu mai e Italia, ci Andorra”
0
Triplul campion al Superligii, despre calificarea țării lui la Mondiale: „O săptămână se petrece! Veți vedea o surpriză”
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Fiscul a controlat 46 de companii petroliere după scumpirea carburanților, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
://gsv-shop.weebly.com/ preturi mici
Acum 4 luni se spunea ca ar fi o clauza in contractul lui Sanmartean care spune ca FC Vaslui isi rezerva dreptul de a prelungi unilateral contractul cu jucatorul. Asta in cazul in care sunt cu platile la zi- ceea ce nu l-ar mai face liber de contract din vara.
,,starul din Liga 1,,........in mo_r_tzii vostrii de pseudo ziaristi vinduti si fekalizati....
Mergand pe mana oracolului din Balcesti, mm a spus ca transferul a intrat in impas si se gandeste serios la cuvintele fostului presedinte LPF. Intre timp, Dinamo Bucuresti a pus ochii pe un alt star al fotbalului mondial iar Otelul galati s-a retras definitiv din cursa aducerii argentinianului. Binecunoscut pentru achizitia jucatorilor argentinieni, CFR Cluj nu a trimis pana acum nici o oferta clubului catalan, clubul din gruia fiind inca ocupat cu repararea unei boxe montate gresit la tribuna 1.
iar reghe a postat "cikalaka cichi cea, atat am avut de zis" :))
Intre timp, toata "suflarea stelista", de la Lita Dumitru, Ienei si generalul Cashcheta pana la Hagi, Balint si Dodel au inceput sa-si dea cu parerea despre cat de oportuna e venirea lui Messi in Ghencea. Parerile sunt impartite in ceea ce priveste modul in care s-ar adapta argentinianul in sistemul "gandit" de reghe, dar si in privinta pozitiei unde ar trebui sa joace. Cel mai vehemenmt a fost Mitica Dragomir care a declarat "messi e zero, sanmartean e cu trei clase peste el". In replica, managerul travestit al stelei a postat pe FB mesajul "sa moara haterii si dusmanii lui reghe"
boanghina maghiara harpy a declarat recent ca rupe cateva sute de mii de ieuroi de la gura clubului ferencvaros si pluseaza sa-l aduca in gruia !!!
spre deosebire de tine care ai sa arzi in iad alaturi de tot neamul tau mongoloid.
La aparitia acelui articol, gsp a initiat o ancheta proprie pentru a verifica veridicitatea surselor celor de la Marca. Se pare ca trimisul gsp a smuls o declaratie importanta referitor la posibila venire in Romania a lui Messi. Pe fir ar fi intrat si Otelul Galati si Dinamo Bucuresti. Argentinianul a declarat ca analizeaza cu atentie ofertele si va lua o decizie saptamana aceasta.
Ar fi sansa lui sa ajunga in Rai! Cei care nu bat pe nimeni au prioritate la nea Petrica!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.