Alte știri din fotbal
Daniel Oprița: „Da, mi-am dat demisia, e semnată, dar nu pot să-i las ca un laș”
3
Dezertări pe bandă în Gruia: al doilea nume important care și-a reziliat contractul cu CFR Cluj
5
Dinamo pregătește două mutări importante » Negocierile sunt în toi: „E în mâinile noastre”
0
„Nu contează cine este suporterul. Pancu e o legendă” » Victor Angelescu aprobă reacția agresivă la adresa seniorului din tribune
3
Știri din fotbal internațional
L-a distrus pe Filipe Coelho: „Un simbol al mediocrității. Nu trece clasa”
5
Acționarul Mihai Bobonete a văzut meciul alături de Mihai Rotaru: „Rezultat bun! A zis că mă împușcă, m-a împușcat, eu am căzut pe spate”
2
Note GSP de la 5 la 7 în Craiova - Ararat-Armenia: Coelho a avut 3 mâini moarte
0
Vladimir Screciu a „tunat”, după remiza cu armenii: „Nu contează cât valorăm pe Transfermarkt”
0
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
12
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
Momentul în care un șofer de autobuz băut spulberă 12 mașini în Mediaș. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Daniel Funeriu, fost ministru al Educației, cere statului să finanțeze ...
Libertatea
Tu trebuie sa fii poetul wannabe de la palatul piperean. Incerci sa pari interesant dar plictisesti fara tagada. Esti doar un randoom cu valențe imaginate de scrib. w_-c_sbismul te tradeaza de la prima ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se stie ca Sapun are acasā o cutie cu toate meniscurile operate in carierā. Acum un an a primit de la Nenea + Doamna Sucu o cutie 9, de argint de astā datā, in care sā ție dinții adversarilor. Tare mult s-au bucurat Soții Şucu anul asta, cand au numarat 67 dințișori in cutie!!! Si pentru ca toti sunt sportivi, la urmā au baut un suc. La pungā, dar foarte bun.
Sapunaru a avut o zi cālduțā azi. Băieții din galerie, si chiar si Bocciu’ in absentia - l-au tratat pe Cristi cu suc, asa cum trateazā rapidistii adevaratii campioni. Cristi e happy din nou; suc la plac!!! Acum vrea sa il ajute pe Nea Sucu cat poate, cu dorința Dumnealui.
Îți dorim să ajungi ca și echipa lui Mititelu , în picaj ca și la Iași
Mare vrăjitor Nea Sucu!!! Vii cu texte, bre?? Vii cu texte??? Hai, bre. Aratā parizeru’. Auzi bre, parizeru’!!!
Pe băietul ăsta cel mai mult îl emoționează când dă un cap în gura unui adversar. Restul sunt povești de scris în ziar tabloid.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.