Alte știri din fotbal
De la pungi în picioare și cașcaval pané la visul de a fi campion cu Rapid și a juca la Mondial: „Lumea spune «Uite-l și pe ăla! Stă cu cercei în urechi și îmi zice el mie»”
0
Cine a câștigat prima cursă directă dintre Gabi Tamaș și Adi Petre la Survivor 2026
0
Remarcatul lui Mihai Stoica în amicalul FCSB - Beșiktaș: „Excepțional”
0
Se naște o nouă forță în Moldova? Pe ce se bazează Petre Grigoraș în lupta pentru promovare
0
Știri din fotbal internațional
Am aflat a doua semifinalistă la Cupa Africii pe Națiuni » Superliga a rămas fără reprezentant în competiție
0
De necrezut! PSG vrea să îi ofere un salariu aproape dublu lui Ousmane Dembele, însă acesta refuză
0
După nici două luni, dublul campion al României este din nou liber de contract
0
Fundașul central Grigore Turda schimbă echipa
0
Lifestyle
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
2
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Cum arată fosta soție a lui Walter Zenga la 44 de ani » Apariție spectaculoasă la început de an
7
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
1.864.000 de euro sunt ceruți de la 8 români, care au fost prinși în țară ...
Libertatea
Jafuri în serie cu un Porsche: un român este acuzat că a jefuit 10 ...
Adevărul
Povești incredibile de la Brașov: „Am zbughit-o cu Lăcătuș. Ne atacau cu ...
GSP SPECIAL
Cât cheltuie România pentru mâncarea și confortul deținuților. Piepteni de ...
Libertatea
Dacă iubești cu adevărat Rapid ai lasa pe altul să joace. Respect pentru tine dar echipa pierde și datorită ție, ai o vârstă și se vede în teren.
Cap limpede... în gură...
prea multe meciuri aranjate si la voi ! nu mai stiti pe unde ati dat puncte !Votati 18 echipe in Liga 1 la Comitetul Executiv . Televiziunile nu cred ca mai vor meciuri aranjate.... spectatorii si fanii nici atat.
Hai mă, să fim serioși, titlul e jucat … Rapid însă ar putea strica petrecerea lu’ nea Marcel, omul #1 al FC Fcsb. Mi s-ar părea normal să primească și domnul PM un tricou si medalie de campion pt contribuția sa la primul titlu cucerit de FC Fcsb. Voi ce credeți!? :-)))
SAPUNARU BULEVARDUL ELEFANTILOR PENSIONARI
De data aceasta fîcîsîbîul și-a luat măsuri de precauție extreme ! L-au pus la centru pe Marcel Bîrsan, iar ca serviciul să fie complet, l-au adus pe Radu Petrescu la var !!!!!!!!!! E clar, că Rapid va avea o mare problemă și nu înțeleg ce păzesc ăia din conducerea lor, de ce au acceptat o asemenea situație !!?
Cine ne poate spune ce reprezintă stema rapidului?
Dpmdv, este cel mai important meci al Stelei (FCSB) din acest play off si trebuie castigat cu orice pret! Rapid, ca si dinamo, au jucat intotdeauna cu gandul de a face orice pentru a incomoda / incurca Steaua. Ei traiesc si se hranesc din infrangerile / insuccesele Stelei, nu din victoriile lor, ori mult prea putin. Este un meci la fel de important si pentru Rapid, asa ca ar fi bine sa le mai rasucim inca o data cutitul in rana, ca in acel sfert de cupa UEFA, cu ani in urma. Hai Steaua! Hai cu 5-0-0 si totodata cu 0-0-5 in dreptul Rapidului! Ar fi fantastic!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.