Alte știri din fotbal
Csikszereda - CFR Cluj, primul meci al zilei în Superliga » Start de meci
0
Peluza Nord, replică acidă după propunerea venită dinspre FRF: „Poate că acum înțelegeți de ce am ajuns aici”
0
Mihai Stoica, surprins de mutarea făcută de marele rival din Superliga: „Foarte inspirat. Nu credeam”
1
Dinamo a oficializat transferul noului atacant
0
Știri din fotbal internațional
Alexandru Mitriță se distrează în China » Hattrick într-o repriză în fața lui Burcă și Ioniță
0
Liverpool - Nottingham Forest, în etapa #2 din Premier League. Gol în minutul 70
2
Antrenorul lui Radu Drăgușin întoarce foaia » Ce schimbări face Grosso în apărare
1
Ce meciuri în prima etapă din Liga Campionilor! Chivu îl înfruntă pe Mourinho » „Țintarul” complet al grupei unice
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Caniculă, instabilitate atmosferică și vijelii, în weekend. Zonele vizate ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Marea Britanie, amenințată de SUA că s-ar putea răzgândi cu privire la ...
Libertatea
meci pierdut de rapid cu 3-0 la masa verde, suspendarea terenului 8 etape si amenda de 100 000 RON. poate dupa o astfel de decizie inteleg si tiganii din giulesti ca la un meci de fotbal se merge pt spectacol nu pt violente. niciodata nu se putea intampla asta pe vre-un alt stadion de la noi, nici chiar in stefan cel mare. e o diferenta de educatie intre suporterii rapidului si restul suporterilor din liga I. daca va aduceti aminte un alt episod .. petrecut in anul 2006 in partida Jiul Petrosan
Daca Becali e tare si Steaua e cea mai buna echipa din Romania, sa o dovedeasca pe teren si sa se rejoace meciul, nu de la 1 - 0 sa se rejoace de la 0-0 si daca ei castiga atunci intradevar merita locul 1 sau 2. LA MUNCA NU LA INTINS MANA
Deaconu a aratat ca are tarie de caracter draga "Oana".Probabil pentru tine asta inseamna un fatalau.Si fara suparare...ma bucur ca acest arbitru nu s`a lasat calcat in picioare cum au facut altii pana acum.Memorabilul Tudor de exemplu,care a intrerupt meciul de 3-4 ori ca pana la urma sa lase jocul sa continue.Reveniti`va oamanei buni.Nu mai merge asa.V`ati obisnuit prea bine.
SA nu mai vorbeasca gunoaiele astea de fotbalisti analfabeti cu 4 clase si alea facute pe fuga...auzi la el plangea ca o femeie, dar voi javrelor cand va tavaliti jumatate de ora pe jos de parca v-a taiat dracu piciorul cum e? Te-ai gasit tu Sapunarule sa vb...cand voi intr-un meci de 90 min jucati 30 maxim restu stati ca si curvele cu craci in sus tavaliti pe jos si va vaitati...jucati fotbal si apoi mai indraniti sa vorbiti....Mi-e scarba de campionatul asta si de toate echipele !!!!
deaconu e un fatalau
smechere sa sugi p.u.l.a. ,nu sunt Rapidit sa stelist sau altceva dar meriti
Ai pura dreptate "ale".Atat Sapunaru cat si fenomenalul Pancu,fiul ratacitor al Rapidului,sunt niste animale.Sa nu mai aud ca se invoca binecunoscutul caz "Ganea".In situatia asta ar trebui ca cel putin jumatate din echipa giulesteana sa fie suspendata.E inadmisibil !!! Sapunaru:"Ne-am rugat de jucătorii Stelei şi de arbitri să se întoarcă, dar n-au vrut".Pe buna drepatate badaranilor.Cine crezi ca ar fi facut lucrul asta cand voi ii rugati sa reintre in teren
Astept o decizie a Comisiei de Disciplina: sa-l sanctioneze pe SAPUNARU pt gesturile obscene adresate galeriei Steliste la finalul meciului (se observa pe caseta!!!)La fel si galeria gazda care a scandat: Mirel Radoi sa-mi bag ****-n mortii tai!...In acest fel se pot corecta suporterii sa fie pasnici pe stadioane!
Dupa parerea mea sapunaru poate fi un fotbalis bun tot ce este posibil numai ca este un forbalist fara creier asta este clar,mereu apare in fata la declarati la bataie pe teren la cearta cu arbitrii.Poti fi tu fotbalist dar cand esti un fotbalist fara creier te numesti un jucator de plutun.Si apropo brabo Deaconu pt ca ai oprit meciul trebuie odata pt todeauna ca suporteri oricarei echipe sa sti ca daca face ceva rau in stadion echipa lor va avea de suferit.Bravo
Oare dl Deaconu mai era constient cind a fluierat finalul partidei? Daca suferinta i-a oprit discernamintul si a vrut sa salveze restul partidei de decizii eronate?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.