Articol de Ovidiu Minea - Publicat luni, 14 decembrie 2009 00:00
Petre Grigoraş a anunţat jucătorii de care Poli se va despărţi în această iarnă: "Am creionat lista fotbaliştilor care vor pleca. La Croitoru, Frunză şi Balde e simplu, lor expirîndu-le contractele. Lui Tincu încercăm să-i căutăm o echipă din Liga a II-a la care să-l împrumutăm. De asemenea, pe Bersnjak şi pe Pecnik i-am anunţat să-şi caute echipe. Primul a făcut un gest pe care îmi e scîrbă să-l comentez".
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!