Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Jucătorul lui Arsenal se gândește la Serie A: „Am lăsat o treabă neterminată acolo”
0
Secundul lui Ruben Amorim dă vina pe jucători pentru dezastru: „N-au aplicat ideile noastre”
0
Noapte de coșmar pentru fotbalistul din Arabia Saudită » S-a ascuns sub scări după ce a auzit explozii: „Nu a dormit deloc”
0
Amintirile adversarului din play-off-ul Mondial: „Aveam jocuri fake! Prietenii au râs în hohote, însă nu-mi păsa”
0
Lifestyle
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Cât au plătit bogații lumii ca să fugă din Dubai, Abu Dhabi și Doha, după ...
Libertatea
Suntem la un pas de Al Treilea Război Mondial? Avertismentul experților cu ...
Adevărul
Strigătul de disperare al iranianului Alireza Mousavi de la Cluj Napoca: ...
GSP SPECIAL
Văduva lui Ali Khamenei a murit. Cine a fost Mansoureh Khojasteh Bagherzadeh
Libertatea
Cu Sburlea ajungem in cupa UEFA Forza Marcel! Forza Sburlea ! Forza STEAGU !
Nu a fost remarcat de nimeni de la Universitaea Craiova.A fost o perioada a cautarilor, cind a jucat mijlocas dreapta, uneori chiar fundas pe acea parte.Razvan Lucescu a vazut in el un posibil atacant de viitor.Este meritul lui Razvan.
fotbalist foarte bun de la sc de fotbal G.P. ajuns la brasov in loc sa fie la craiova si popescu zice ca e alaturi de echipa dar el trimite toti jucatorii la inter , ajax si acolo se plafoneaza nemaijucand nimik
sa fac pe ciobanu alias gica popoescu
bravo sburlica nr 1 FORTA STEAGU!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.