Alte știri din fotbal
U Cluj, dezastru în amicalele din cantonament » O nouă înfrângere pentru elevii lui Bergodi
0
Rapid i-a anunțat revenirea după 6 ani: „Experiență acumulată la nivel internațional”
0
Ce se întâmplă cu transferul lui Anderson Ceara la CFR Cluj: „Atunci se va lua decizia”
0
Nu au stat pe gânduri: CFR Cluj a activat clauza de transfer a jucătorului dorit de Rapid
1
Știri din fotbal internațional
Jurgen Klopp are clauză la Red Bull pentru națională! » Sueddeutsche Zeitung: „Nagelsmann nu mai are nicio șansă”
0
Elveția - Algeria, pentru optimile Campionatului Mondial » Toate informațiile: echipe, cote, declarații
0
Oare știu pe cine au percheziționat? Lionel Messi a oferit imaginea zilei la un control pe aeroport
0
Thierry Henry are un favorit la Mondial: „E un monstru, vine de pe altă planetă! Vede lucrurile repede și diferit”
0
Lifestyle
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
3
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Românii renunță la hotelurile de cinci stele și aleg „apartamente pe roți”. ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Ai dreptate. Fotbal mic, orgolii mari.
Cred că suporterii își pierd energia în dispute fără sens, într-o zonă a juridicului încâlcit și nerezolvat, specific epocii. În loc să se bucure că Iașiul are echipă pe prima scenă( așa cum se bucură sibienii, cărora nu le pasă că au murit Șoimii, Interul, FC-ul, Voința etc. și țin cu echipa actuală cu nume inacceptabil), suporterii ieșeni își otrăvesc zilele visând la vremuri apuse. Timișorenii se pierd și ei în Politehnici, de zici că fiecare cartier deține Politehnica lui cea adevărată! Ești acolo, în prima linie, liga aia vai de mama ei, dar prima. Bucură-te, omule, și susține-ți echipa! Nu știu ce-o fi cu nația asta, de caută permanent motive de gâlceavă și supărare!
Cum ma, nici Poli Iasi nu mai e ce a fost (legal, vreau sa zic)? Nu mai bine luam fotbalul din Romania de la zerosi stergem aboslut tot istoricul echipelor? In felul asta, se vor bate suporterii intre ei doar pe motive de "credinta in sustinerea echipei originale", nu si avocatii prin tribunale, cu "eu reprezint adevarata echipa / ba eu reprezint adevarata echipa / ba eu sunt adevaratul fiu al mamei mele".
*** de politicieni… Numai să furați de la clubul ăla în rest nu vă interesează nimic……. Până când politicul nu se retrage nimic sport în țara asta….. Toți vor să fure…..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sigla aia cu kalu se potrivește echipei familiei mititelu. parcă văd că se ceartă cu poli Iași pe siglă
Și uite așa aflăm că poli Iași are peluza Nord. În timpul campionatului, în afară de ultimele câteva meciuri, erau 12 oameni pe stadion.
Cand continui sa votezi pe Chirica primesti ce meriti
Numai salvatori am avut in fotbalul romanesc , daca nu era becali copos borcea etc ...daca nu era deagomir sandu burleanu etc ...eram in groapa cu fotbalul ...acum datorita tuturor oamenilor se fotbal stralucim in champions league si la mondiale !!!! Distrug astia tot nimic nu mai ramane din tara asta ...
Oricum asta nu e adevarata Poli Iasi. Aia a murit si a aparut asta, CSMS Iasi. Acum schimba si asta stema si se dilueaza si mai mult
"Fanii echipei, o voce importantă din Consiliul Local Iași, Bogdan Crucianu, ba chiar și președintele executiv, Ciprian Paraschiv, au taxat aspru modificarea identității vizuale a Politehnici. " *** Cui ii trebuie!? Mama ei de gazetarie facuta cu cotonogari ai limbii romane...!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.