Alte știri din fotbal
Aurel Țicleanu, mesaj fără echivoc despre echipa lui Rotaru: „Craiova va câștiga primul titlu din istorie. S-a înființat în 2013”
0
Rapid are lotul decimat pentru duelul cu FC Argeș: 8 absenți
1
Cristiano Bergodi înainte de Craiova - U Cluj: „Chiar dacă Universitatea a fost avantajată de arbitraj”
0
Gică Popescu a răspuns după atacul dur al fanilor Farului: „Am adus în club peste 9,5 milioane de euro”
0
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Portugaliei, mesaj clar înaintea Mondialului: „Cristiano își va accepta rolul, oricare ar fi acesta!” » „Nu construim monumente pentru gloria trecută”
0
Veste proastă pentru Olanda: fotbalistul de bază s-a operat și ratează Cupa Mondială
0
O dezbatere necesară: „Cine are principalul merit pentru «dubla» reușită de Interul lui Cristi Chivu?”
0
Ce au remarcat italienii la Cristi Chivu: „E la fel ca marii antrenori europeni. Crește o nouă generație...”
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Femeia din Sibiu care și-a omorât mama pentru a pune mâna pe avere s-a ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
Olsen?Ce e drept alerga mult,remarcându-se mai mult pe faza defensiva!Mai facea câte o gafa-ba o pasa la adversar in preajma propriului careu(in meciul retur-din play off cu Craiova l-a pus in situație de gol pe Mitrița),ba un fault in careu!Dar la atac... deranja ca nu-l lasa pe Cirjan sa bata fazele fixe și le batea...prost!Și prin centrarile aiurea-(sub Costin-dupa parerea mea)!Dar așa cum era,totuși era un jucator de liga I și nu ar trebui sa i se dea drumul sub 250 de mii(insuficienți totuși sa aduci pe cineva cât sa-l inlocuiasca cu succes)!
Olsen a fost cel mai bun jucător al nostru, alături de Gnaohere și Boateng. Constant, cu capul sus, nu greșește și nu pierde mingea, centrează bine, deschide jocul cu diagonale exacte. Pentru Liga 1 un super mijlocaș. Cu Milanov sunt de acord, deși e bătăios, dar are o vârstă. Însă Olsen chiar e o pierdere mare.
Obositi , au dus greul tot anul fara o banca de rezerve cat de cat competitiva .
Motivul principal pentru o eventuala despartire este o oportunitate profesionala in Danemarca, nu o presiune din interiorul clubului.
alo. ce visezi aci? gnahore si marginean nu au acelasi profil ca olsen, preponderent foarte util in atac, poate chiar mai util decat cirjan. ce 2 noi juctori au fost adusi pe postul lui olsen, cel de box to box, singurul mijlocas care dadea diagonale exacte? iti zic eu. nici unul. noi facem colectie de mijlocasi defensevi. cu 4 in lot, kopacalici isi propune sa piarda in contiuare cu fcsb, dar doar cu 1-0.
Ce minciuni... da' nicolescu? da' minciunile lui nicolescu? da' marntisul luat pe Olsen de catre nicolescu? ....
Stanciu este foarte bine documentat și bine intenționat. Doar unu ca el il poate numi rege pe ilustrul Meme.
Olsen nu mai juca nimic in partea a 2-a a play off!Ca și Cârjan,ca și Boateng...Admit ca vinovat este Kopic(sau poate acționarii?)-ca in loc sa „rodeze”tinerii jucatori in meciuri oficiale și televizate-pentru sezonul urmator-a preferat sa se roage de titulari-care fie ca erau cu valizele la ușa,fie ca erau „storși”,fie ca erau zapaciți de ofertele lui Becali!
***, ne duce in b
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Olsen un jucator bunicel. Insa, ca si Milanov..nu producea nimic ! Era logic sa scapi de ei ! Ai adus doi jucatori noi pe acel post, plus ca ii aveai deja pe Gnahore, Marginean si Cîrjan , inca doi tineri de viitor ! Prefer sa jucam cu tineri romani pe acel post, decat cu doi straini trecuti de 30 de ani..cu cifre zero si cu salarii mari ! In plus, ai luat si o suma de bani pe el...! O sa vina si alti jucatori noi, probabil se asteapta iesirea din insolventa, care se va oficializa zilele urmatoare !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.