Alte știri din fotbal
Zile decisive la CFR Cluj » Vin ofertele scrise pentru Louis Munteanu și Emerllahu
0
L-a surclasat! » Derby-ul FCSB - Dinamo versus „Singur acasă”, diferență uriașă de audiențe
4
Câte perechi de ghete au donat în total cei 23.000 de oameni veniți la Craiova - CFR Cluj
0
Raul Rusescu își face deja bagajele pentru America, după vestea primită înainte de Turcia - România: „Nu o să mint”
4
Știri din fotbal internațional
O fetiță din America strânge bani de 2 ani pentru a-l vedea pe Luka Modric
0
Sergio Ramos a refuzat oferta, pleacă și are o țintă clară: „Ultimul meu meci”
0
PSV - Atletico Madrid, un nou duel de gală pentru Dennis Man în Ligă » Echipele probabile
0
De ce primul meci al zilei din Liga Campionilor se dispută la „matineu”
1
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Ce a pățit „justițiarul de Cluj” după ce le-a cerut românilor să iasă în ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Mihai Neșu și sfatul de la Muntele Athos care i-a schimbat radical viața: ...
GSP SPECIAL
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
ce sa stie o echipa fondata de un puscarias,si un presedinte suspendat 1 an (juniorul).
important este ca a sarit din tribuna ca sa isi recupereze steagul furat de un mititel,dupa aceea se rwintoarce in tribuna.Acum deh,nu toti suntem campioni l-a sarit gardurile.O sa-l rog pe liderul galeriei sa-i antreneze mai mult.
pentru carpe un steag nu are valoare.
cazier are atit patronul cit si beizadeaua lui,
Cum se explica?La meciurile cu Fcsb,Dinamo,adevarata Universitatea Craiova etc nu au fost probleme in tribune(chiar daca multe dintre ele au invins Rapidul) iar cu aceasta echipa sunt probleme?De vina sunt conducatorii acestei echipe,unul cu cazier penal celalalt cu cazier (interdictie de a intra pe stadioanele noastre).
Terminati ba cu prostiile, ce ,,scantei'' visati? Sapun este un huligan cu probleme, un pericol real si pt adversarii din teren. Un frustrat care se ,,razboieste'' cu toata lumea, vinovati sau nevinovati. Depinde pe cine i se pune pata, lui nu-i trebuie motive. Ce, asta era motiv de scandal? Ca a vrut unu sa fure nu stiu ce prosop galeriei? Cine se crede el ca sa rezolve ,,problemele'' galeriei? Pai ce ba, el e Zorro?
Terminati ba cu prostiile, ce ,,scantei'' visati? Sapun este un huligan cu probleme, un pericol real si pt adversarii din teren. Un frustrat care se ,,razboieste'' cu toata lumea, vinovati sau nevinovati. Depinde pe cine i se pune pata, lui nu-i trebuie motive. Ce, asta era motiv de scandal? Ca a vrut unu sa fure nu stiu ce prosop galeriei? Cine se crede el ca sa rezolve ,,problemele'' galeriei? Pai ce ba, el e Zorro?
alo gsp sinteti in greva de nu mai sinteti in stare sa afisati ce meciuri se joaca in ziua respectiva?/
Sapunaru trebuie sa-si conduca echipa nu sa sara la bataie. Daca Sapunaru este mai mult suporter decit jucator sa stea in fata televizoruui sau in tribuna. Iar la Craiova se stie ca este echipa de ***, care mai mult stau prin puscarie. Ce catau umflatii aia in zona jucatorilor? Craiova trebuie sa piarda meciul cu 3-0 ca sa se invete minte, iar Sapunaru ar trebuii sa primesca vreo 3 etape suspendare
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
scandarile rasiste au declansat tot scandalul.De vina este FRF.Nu a luat nici o masura impotriva scandarilor rasiste.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.