Alte știri din fotbal
Ultrașii Farului explică de ce au părăsit stadionul în minutul 15, la meciul cu Dinamo
0
5 lucruri care nu s-au văzut la TV la Farul - Dinamo » „Se întoarce Politic?”. Reacția lui Andrei Nicolescu
0
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
0
A depus armele, după Farul - Dinamo, și a numit cele două favorite la titlu: „Noi nu mai avem nicio șansă”
1
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
2
Arsenal - Manchester City, cu trofeul pe masă » „Cetățenii” s-au calificat fără emoții în finala Cupei Ligii
0
Isterie la sosirea lui N'Golo Kante la Fenerbahce!
0
Istorie în UEFA Youth League: 50.000 de oameni au venit la meciul cu Inter!
3
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Doar frustratii si haterii nu inteleg cat de minunata este echipa noastra draga adica Steaua sau fbsc sau fcsb sau cum doreste fiecare sa scandeze frenetic timp de 90 de minute plus cele dictate pentru ca nu este asa de primordial numele echipei lui nea Gigi care e om bun si a demonstrat inclusiv faptic si ne-am dat seama imediat si e bine.Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
LAURENTIU NU RENUNTA LA TADE,BREEVELD SI ALCENAT,ACESTIA TREBUIAU LUATI IN PREGATIRE SI VOR FI PESTE MULTI PE CARE II AI ACUM IN ECHIPA. GOLGETER IN CAMPIONAT,TADE,CEL MAI BUN FUNDAS STANGA DIN CAMPIONAT,ALCENAT SI DINTR-O DATA NU MAI SUNT BUNI DE STEAUA. SA FIM SERIOSI BREEVELD ESTE CU O CLASA PESTE BOURCEANU,CHIPCIU ESTE TERMINAT,NICI POPA NU ESTE DEPARTE.SUNT STELIST DIN 1972,AM MARE INCREDERE IN TINE DAR INCEARCA SA-TI IMPUI PUNCTUL DE VEDERE CA ALTFEL VEI MAI TRAI MOMENTE CA CEL DE ASEARA CU BULGARII.SA RECUNOASTEM AU FOST CU MULT PESTE NOI.
O AUNS 2 PETARDE SI EL SI TAHAR..
Merele antrenor schimba tot lotul? Ala care face minuni si transforma orice jucator in terminator nu poate lupta la titlu cu lotul avut?
Ole, ole!:)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bai,sunt niste situatii la Steaua,de te doare capul. guilerhme,tade,taher,alcenat si breveld in loc sa fie vanduti,dati pe gratis sau orice altceva,vad ca toti sunt pe statul de plata a stelei. wtf? pai cand ne-am gandit ca am scapat de guilerhme,ne-am trezit ca a picat transferul la bari. taher este doar imprumutat,deci Steaua ii plateste in continuare mare parte din salariu. iar breveld,tade si alcenat,pur si simplu nu au plecat de la Steaua. wtf? ce prostie este asta?
Ce boala are asta? :))
Ati lasat un cioban dement sa distruga fotbalul romanesc in totalitate!! Asta mai e competitie sportiva??? Ii lasati pe blatistii astia (idiotul de Jiji Jilava, Ingamfatul, Medusa si mai nou *** Mitica Militica )sa faca ce vor intr-un fotbal cangrenat de mizerie, blat si japca!! In Play-off arbtri lui Deaconu vor intregi jaful *** si vor scoate PRIN FURT iar fcsbeaua campioana! *** totul poarta numele fcsbeaua!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.