Alte știri din fotbal
Cu ce vedetă TV a celebrat Mihai Rotaru câștigarea titlului » Cine i-a înmânat personal medalia de campion și un anunț uriaș al patronului
0
Craiova continuă sărbătoarea » Ce s-a întâmplat la primele ore ale dimineții
0
Imagini de excepție de la Craiova, cu bucuria campionilor din noaptea titlului! Nu s-au văzut la TV, fericire în stare pură
0
Filipe Coelho sau Mirel Rădoi? Sub tutela cărui antrenor s-au descurcat mai bine Al-Hamlawi și Nsimba
0
Știri din fotbal internațional
Scene incredibile în Olanda » Portarul a înscris din penalty în minutul 89 și și-a menținut echipa în prima ligă
0
Atletico în lacrimi » Metropolitano și-a luat rămas bun de la legenda Antoine Griezmann: „Am greșit când am mers la Barcelona. Vă cer iertare”
0
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
„Thriller” în ultima rundă din Ligue 1 » Oaspeții au condus cu 4-1, dar a urmat un „Dinamo - Foresta”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
14
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
am adresat felicitari cordiale, in prima fraza..)))\ adica MUIIIIEEEEEE BAAAAAA !!!!
bah, tu esti diliu ?..)) aici e vb de razboiniku pwlii noastre !..))
pardon ?..))
Mwe PSD, MWe Bekali, Mwe Zdiaua ! si pe tine te ffutt in gura, frayere !..))
De Ce Conteaza Fotbalul? Afla ce are de spus Pelé despre asta: ://calatoriiprinsunet.ro/brazilia-2014-de-ce-conteaza-fotbalul-pele/
Stiu ca se aranjase totul sa castige CFR ... dar Steaua a fost depunctata atunci si de comisile de disciplina cu 9p (maximul) ... si daca castiga U ... tot ne luau 9p si se ducea tot CFR in CLGS (vorbim de o miza de 20 de milioane ... btw ... premiere data de UEFA ... care pur si simplu a distrus miza jocului U vs CFR ... creind o diferenta motivationala imensa ... ce a promis Becali ... a vrut doar sa contrabalanseze sistemul de premiere al UEFA ... care mai degraba acesta este IMORAL). Si btw ... acu 2 zile Antena 3 a facut o emisiune senzationala ... prin care a demantelat legaturile dintre Paskany si Morar (seful DNA in 2008) ... si in cate dosare l-a protejat pe Paskany!
Crezi ca daca scrii cu majuscule esti mai putin prost?! Te inseli! Esti si mai prost!! Ai auzit de Caps Lock, animal coleg cu magarul?!
Noul cod penal nu schimba cu nimic fondul problemei noastre ... doar ii da mura-n-gura la magistratul judecator, asa incat acesta sa fie obligat sa judece conform cu vointa legiuitorului ... ideea e ca acum si daca vrea sa judece cu rea-credinta nu mai poate! Cum era formulat in vechiul cod ... era putin confuz ... doar pentru cine cu are pregatire juridica ... nu pentru un magistrat ... care putea sa coroboreze foarte usor aricolele de dare / luare de mita cu reglemntarile care definesc infractiunile de coruptie ... toate fiind bazate de existenta si dovedirea cauzei Ilicite (provenite dintr-o cond. ilicita) ... altfel nu se formeaza latura subiectiva si incadrare este respinsa!
REGULAMENTUL DE ATUNCI NU INTERZICEA PREMIEREA NICI IN ROMANIA NICI IN LEGISLATIA UEFA !!! BECALI SI STEAUA AU FOST VANATI, NU AVEAU NICI O SANSA SA CASTIGE IN FATA LUI CFR CLUJ CARE ERA PUTERNIC SUSTINUTA DE PDL-UL LUI BOC CU SEDIUL LA ........ CLUJ!!!!! SA SE INVESTIGHEZE ADEVARATA MITA A CFR CATRE U CLUJ IAR CFR SI U CLUJ SA FIE RETROGRADATE IAR CONDUCATORII LOR ARESTATI PENTRU DARE SI LUARE DE MITA !!!!!!!!!!!
MI SE PARE CEVA PERFECT NORMAL CE SCRIE IN NOUL COD PENAL , PREMIEREA PENTRU INDEPLINIREA SARCINILOR DE SERVICIU CARE A FOST FACUTA DE BECALI NU ESTE INCRIMINATA CEEA CE ESTE PERFECT NORMAL IAR PREMIEREA PENTRU NEINDEPLINIREA SARCINILOR DE SERVICIU , CARE A FOST FACUTA DE CFR CLUJ IN ACEL CAZ ESTE PEDEPSITA !!!!!! ROG DNA SA INVESTIGHEZE PE CFR CLUJ CARE A DAT ADEVARATA MITA LUI U CLUJ !!!!! NUMAI UN ORB NU A VAZUT ADEVARUL IN ACEL CAZ, E TIMPUL CA CFR SI PASZKANY SA PLATEASCA PENTRU MITA, SPAGA OFERITA LUI U CLUJ !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.